I. liga

V utkání dvou sousedů v tabulce bylo Staré Huti jasné, že v případě úspěchu ve Svinově by si upevnila pátou pozici v tabulce. Středočeši ale nedokázali zachytit úvodní nástup Svinova, který se dostal už v prvním poločase do tříbrankového vedení. Ve druhé části zápasu se hra vyrovnala, ale ke zvratu ve výsledku se Stará Huť nedostala. Chuť si mohla spravit ve Staré Vsi, kde v poločase držela těsný náskok, ale ten Stará Ves v dramatickém závěru dokázala srovnat. Stará Huť se tak vracela jen s jedním bodem.

18. kolo: Svinov – Stará Huť 27:24 (13:10), Plzeň Újezd – Krčín 13:14, Nýřany – Dobruška 24:19, Příchovice – Brno 11:25, Přeštice – Čakovice 13:16, Stará Ves – Stupno 19:4. 19. kolo: Stará Ves – Stará Huť 19:19 (9:10), Nýřany – Krčín 16:13, Plzeň Újezd – Dobruška 19:8, Přeštice – Brno 17:18, Příchovice – Čakovice 18:17, Svinov – Stupno 22:9.

II. liga

Ve druhé lize se hrálo jen jedno kolo. Nechybělo mnoho a všichni tři středočeští zástupci mohli bodovat. Nakonec se z vítězství radovali jen dva. Rožmitál sahal na bod u lídra v Litohlavech, ale druhý poločas nezvládl. Naopak Řevničtí proti Mostu splnili roli favorita. Pomohli tak Bakovu n. J., který si doma poradil s Všenicemi a k Mostu a Žatci se přiblížil na jeden bod.

16. kolo: Bakov n. J. – Všenice 17:15 (10:8), NH Řevnice – Most 24:19 (11:7), Litohlavy – Spartak Rožmitál p. Tř. 19:16 (9:9), Litvínov – Žatec 21:21, Tymákov – Nezvěstice 16:13, Osek u Rokycany – Ejpovice 20:11.

1. Litohlavy 16 12 2  2  337:278  26
2. Nezvěstice 16 11 2  3  297:267  24
3. Tymákov 16  9 2  5  262:225  20
4. Řevnice 16  9 0  7  285:272  18
5. Litvínov 16  7 2  7  254:275  16
6. Ejpovice 16  7 1  8  279:276  15
7. Všenice 16  6 2  8  271:266  14
8. Rožmitál 16  6 1  9  307:312  13