OTH mělo namále, vítězství ale vybojovalo

Příbram- Vedoucí celek Středočeského přeboru futsalistů OTH měl na domácí palubovce namále. V utkání 18. kola musel dvakrát dotahovat náskok soupeře, ale nakonec si připsal tři body.

22.2.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

OTH- Foboz Slaný
4:3 (0:1)

Zápasu vládli oba brankáři, a tak se diváci za první poločas dočkali pouze jediného gólu. Ten obstaral hostující Přerost, a tak příbramští futsalisté – opět, prohrávali 0:1.

Náskok soupeře dokázalo OTH ve druhé půli smazat a přenést na svou stranu během necelých dvou minut. Foboz však dál předváděl atraktivní futsal a byl za to odměněn vyrovnáním i dalším vedoucím gólem. Pět minut před koncem tak vedl 2:3.

Domácí začali přemýšlet o odvolání brankáře, ale vzápětí se jim povedlo zahrát rohový kop a vyrovnat. A minutu nato pak po rychlém brejku podruhé strhli vedení na svou stranu.

Tentokrát už Slaný zareagovat nedokázalo. Deset vteřin před koncem sice vytvořilo obrovský závar téměř na brankové čáře, ale domácí dokázali na poslední chvíli míč odkopnout.

V čele tabulky tak drží OTH jednobodový náskok před Veltěží. Další zápas hrají příbramští futsalisté v neděli s AFC Kralupy.

Branky a as.: 25. Königsmark (Ptáček), 26. L. Černý (Tošovský), 36. Hájek (Ptáček), 37. Hájek (Krupa) - 7. Přerost (Hrubik), 35. Čablík (Sajdl), 36. Hrubik (Sajdl). Rozhodčí: Peták, Petráň. Diváci: 12. Sled skóre: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3.

OTH: Kadeřábek - Krupa, Tošovský, Königsmark, J. Kuba - L. Černý, Chudárek, Hájek, Ptáček.

Ostatní výsledky: Rohožník - AFC Kralupy 3:8, Kings Rakovník- Atlantic Rakovník11:4, Jiko Kralupy- Hrasl Slaný2:11, Třebusice B - Veltěž 5:13, Bělá - TenisáciBenešov2:5.

OBRAZEM: Za peníze z brigády se Lucie Kaderková podívá k moři

Sedlčany - Brigádu v Regionálním informačním středisku v Sedlčanech si Lucie Kaderková, studentka Obchodní akademie a Vyšší odborné školy v Příbrami, pochvaluje.

Fotbalisté Příbrami porazili Varnsdorf, dvakrát se trefil Matoušek

Příbram /FOTOGALERIE/ - V Příbrami se šlo na druholigový fotbal netradičně ve středu. Ve vloženém 5. kole se domácím hráčům podařilo navázat na vítězství v Táboře a porazili poslední celek tabulky.

OBRAZEM: Sníh v srpnu na Příbramsku? Nic nemožného!

Sedlecko-Prčicko - Největší středočeský ski areál Monínec u Sedlce-Prčice umožnil zájemcům v uplynulých srpnových dnech první zimní radovánky. Na lyžování to sice ještě nebylo, ale na pořádnou koulovačku nebo na postavení sněhuláka bylo umělého sněhu dost a dost. Hromady sněhu zpestřily také závod cyklistům.

KrimiMix: Příbramák vyhrožoval ženě podpálením domu

Příbram – Čtyřiapadesátiletého muže z Příbrami policisté obvinili z nebezpečného vyhrožování. Příbramák úmyslně vyhledával svou bývalou přítelkyni v jejím bydlišti v jakoukoli denní či noční hodinu. Vyhrožoval jí zabitím, vypálením domu nebo poškozením auta. Ženu také obtěžoval telefonem, kdy volal z různých telefonních čísel. V pěti případech jí dokonce kámen do okna. Jeho hrozby a agresivita se neustále stupňovaly a tak zasáhla policie. Za to může jít agresor až na rok do vězení, protože již v minulosti byl za to souzen.