Plavci byli na závodech Boleslavská vlnka

Mladá Boleslav- Nejmladší plavci PK Příbram se o víkendu zúčastnili závodů v Mladé Boleslavi a přivezli si domů spoustu cenných umístění.

28.1.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Tomáš Kubelka

Největší radost měla po závodech Lucie Furchová, která si mezi dětmi, narozenými v roce 2001 a mladšími, doplavala pro jedno první a tři druhá místa.

Na stupně vítězů se dostala za dvě druhá místa také Iveta Fairaislová a za jedno třetí místo Nela Černá.

Ostatní členové příbramské výpravy – Barbora Podzimková, Veronika Novotná, Marek Šálek a Michal Brilla přidali umístění do desátého místa.

28.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

Rožmitálská Venkovanka na náměstí 17. listopadu byla součástí Příbramského kulturního léta.
23

Dechovka zaplnila náměstí, lidé si už na větší dávky kultury zvykli

Akce Kolo pro život. Zázemí měla ve Velké Chuchli. Byla to zkouška síly i nervů.
99

Cyklistická akce prověřila nejen sportovce, ale i nervy cestujících

Čáslav těsně podlehla druholigové Příbrami a v poháru končí

Čáslav /FOTOGALERIE/ - V rámci 1. kola MOL Cupu přivítali fotbalisté Čáslav na svém hřišti druholigovou Příbram. Favorit si v první půli vybojoval dvoubrankové vedení, ale po přestávce vykřesal naději pro Čáslav gól Hannicha. Vyrovnat se ale svěřencům Radima Truksy a Jiřího Antoše nepodařilo, a tak Čáslav Příbrami podlehla 1:2.

Během dne hrozí silné bouřky, výstraha platí do půlnoci

Meteorologové vydali varování před bouřkami. Čechy by měly zasáhnout dnes mezi 11:00 a 23:00, na Moravě platí výstraha od 14:00 do půlnoci.