Do turnaje extraligových a ligových týmů se přihlásilo patnáct družstev, která tedy byla rozdělena do tří skupin.

Příbramským se dařilo a ve své skupině získali tří vítězství, což jim zajistilo postup do nedělních bojů ze druhé příčky za favoritem celého turnaje Lhotou pod Libčany. Za tento celek totiž nastoupili hned čtyři čeští reprezentanti, kteří se zanedlouho představí na mistrovství Evropy (Štokr, Holubec, Konečný a Bence).

Výsledky: Příbram – Č. Lípa 2:0, Lhota p. Libčany 0:2, Liberec 2:0, Kladno 2:0.

Nedělní finálovou skupinu zahájili Kocouři podobně, jako sobotní základní. Výhrou 2:0 nad týmem Via Volley. Pak znovu narazili na tým reprezentantů Lhota pod Libčany a i tentokrát to dopadlo stejně, jako o den dříve. Po vyrovnaném průběhu prohráli Příbramští 0:2 a čekal je tedy boj o třetí místo.
V něm si svěřenci trenéra Broma poradili s Benátkami 2:1 a obsadili tedy medailovou pozici.

Výsledky: Via Volley 2:0, Lhota pod Libčany 0:2. O 3. místo: Benátky 2:1.

Příbram: Havrlík, Zach, Čížek, V. Rosenbaum, Kriško, Leikep, Málek, Prajzler, Kotek, T. Sobek.

Pořadí: 1. Lhota pod Libčany, 2. ČZU Praha, 3. Příbram, 4. Benátky n. Jiz., 5. České Budějovice, 6. Via Volley.

O následujícím víkendu čeká příbramské volejbalisty turnaj v Chlumci nad Cidlinou.