Od samého začátku obě družstva předváděla výborný volejbal, navíc se přetahovala o každý bodík. Nakonec dospěla sada až do hodně těsné koncovky. Oba celky neproměnily několik setbolů, nakonec se rozhodlo, když za stavu 28:27 dali domácí z podání nechytatelné prasátko. Druhý set byl jiný. Příbram byla od začátku lepší a brzy si Kocouři vypracovali pětibodový náskok. Jenže Liberečtí srovnali na 21:21. To byl ale signál pro hosty, aby opět zabrali. První setbol sice Dukla odvrátila, ten druhý ovšem již hosté po nádherné výměně proměnili a bylo to 1:1.

Třetí sada byla opět hodně vyrovnaná. Domácí sice měli mírně navrch a postupně vedli o pět bodů, nakonec ale v závěru svítil na tabuli stav 23:23. V koncovce ovšem Dukla ukázala svou sílu v útoku.
Zápas se nakonec protáhl na více než dvě hodiny. Ve čtvrtém setu se hostům příliš nedařilo. Liberec dokonce vedl o šest bodů (21:15). Pak ale Příbramští zabojovali a srovnali na 23:23. Koncovka ale opět vyšla lépe domácím, kteří tak nakonec vyhráli 3:1.

Extraliga – 11. kolo: České Budějovice – Brno 3:1 (9, -22, 23, 23), ČZU Praha – Odolena Voda 3:2 (27, 19, -23, -17, 16), Liberec – Příbram 3:1 (27, -23, 23, 23).

1. Liberec⋌10 8 1 1 0 29:8  882:722 27
2. Č. Budějovice⋌10 7 0 2 1 25:12 853:734 23
3. Příbram⋌10 6 2 0 2 25:13 870:782 22
4. ČZU Praha⋌10 3 3 1 3 22:19 871:888 16
5. Havířov⋌9 5 0 0 4 18:17 774:789 15
6. Zlín⋌9 4 1 0 4 18:15 748:726 14
7. Ostrava⋌9 3 2 1 3 18:17 742:709 14
8. Brno⋌10 3 2 1 4 20:20 884:882 14