Hned tři utkání končila debakly hostí s dvoucifernými výsledky. V příbramské hale padlo celkem devatenáct branek (13:6). Legie deklasovala ex-druholigové Třebenice po přestávce. Hattricky se na tom podíleli Vojtěch Zákoucký, Venta a Čech.

V Mělníku vstřelilo tamní béčko Kolínu dokonce čtrnáct branek. Pomyslně je věnovalo svému zesnulému fanouškovi, jehož památku aktéři před zápasem uctili minutou ticha. Jako první se sice, stejně jako v Příbrami, prosadili hosté, od druhé těžké porážky to ale Kolín neuchránilo. Trenér Michal Škopek ji spojoval s tím, že se nedařilo především Lukáši Slezákovi, kterého má za klíčového hráče.

V Turnově si rakovničtí futsalisté řekli o nářez ještě před utkáním. Dorazili k němu s minimálním počtem hráčů. Podle rovněž absentujícího Marka Tvrze za to mohlo fotbalové derby mezi rakovnickým SK a Novým Strašecím, hrané ve stejný den. Torzo v utkání bránilo a šetřilo síly, jak se dalo, přesto se stalo snadným soustem a Dalmach v poklidu nastřílel třináctku. Hostům zažívajícím zatím hodně trpký návrat do divize (po sedmi letech) slouží ke cti, že se neuchýlili k tvrdosti a za celý zápas vyprodukovali jen tři fauly.

Bez možnosti střídání odehrál zápas také Benešov. V Teplicích se hostům ještě podařilo vyrovnat na 1:1, v poločase už ale prohrávali o čtyři góly. Druhý ovšem odehráli se ctí, a tak se už rozdíl neměnil.

Zbylá utkání nabídla napínavější zápletky. Slatina si poradila s Hraslem až v závěrečné pětiminutovce. Režiséry utkání se stali čtyřgólový Jeřábek s Ludvíkem, který připravil spoluhráčům pět branek. Za Čechii proti Brandýsku v prvním poločase dvakrát dotahoval Stolár. Jeho třetí branka byla vítěznou. Hosté se totiž po změně stran neprosadili ani z desetimetro­vých kopů.

Divize – 2. kolo:

Legie Příbram – Třebenice 13:6 (4:2, V. Zákoucký 3, Venta 3, Čech 3, M. Zákoucký 2, Šimák, Vančát – Baran 2, Matějka 2, Lubas, Henzl), Slatina – Hrasl Slaný 8:5 (3:2, Jeřábek 4, Tenkl 2, Paluka, Ludvik – Procházka 2, Peška, Landvojtovič ml., Klusáček), Čechie Slaný – Brandýsek 6:2 (2:2, Stolár 3, Švásta 2, Mrština – Kroc, Houha), Turnov – Rakovník 13:2 (8:0, Randák 4, Pekař 3, Kratochvíl 2, Krejčík 2, Pařízek, Špína – Jirásek, Hejda), Mělník B – Kolín 14:3 (8:2, Veselý 3, Vokoun ml. 3, Vokoun 2, Trubička 2, Hyka, Benda, Šimandl, Malák – Hejduk, Kotek, Linhart), Teplice – Benešov 6:2 (5:1, Černý 3, Kulhánek 2, Kunzl – Horký 2).

Krajský přebor – 2. kolo:

Foboz Slaný – HFK Příbram 12:3 (6:1, Fedrhanc 3, Hrubík 2, Dlouhý 2, Beránek 2, Hlavatý 2, Kratina – David 2, Junek), Kročehlavy – Dobřichovice 7:1 (2:0, Přichystal 2, Kochlefl 2, Míčka, Vyslouži, Ferneza – Plzák), Kralupy n. V. – Bělá p. B. 6:1 (2:0, L. Koláček 2, Vymětalík 2, T. Koláček, Harmáček – Vele), Třebusice – MCE Slaný 3:4 (1:1, Hink, Šerák, Šulc – Zíma, Pospíšil ml., Hansl, Matoušek), Viva Příbram – Ak. Kladno 5:3 (2:1, Hausleitner 2, Kaňa, Trefný, Buch – Bozděch 2, Čičmanec), Joga M. Boleslav – Rozdělov 6:6 (2:4, Šimáček 2, Kiceluk, Kučera, Beran, Karela – Nachtigal 4, Větrovec, Baran).

1. Foboz Slaný 2 2 0 0 17:3  6
2. Kročehlavy 2 2 0 0 14:4  6
3. Kralupy n. V. 2 2 0 0 11:5  6
4. MCE Slaný 2 2 0 0 12:8  6
5. Akademie Kladno 2 1 0 1 12:9  3
6. Třebusice 2 1 0 1 12:10 3
7. Viva Příbram 2 1 0 1 11:12 3
8. Rozdělov 2 0 1 1 10:11 1