VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Náš domov

Přijměte pozvánku Příbramského deníku do jednotlivých obcí na Příbramsku

Náš domov: Lidem v Trhových Dušníkách 
se líbí, že to mají do Příbrami kousek

Trhové Dušníky /FOTO/ – Pokračujeme v seriálu Příbramského deníku Náš domov. Tentokrát jsme navštívili obec Trhové Dušníky. Jak se v ní lidem žije? Místní především oceňují krátkou vzdálenost od Příbrami.

Vysoká je dobrá adresa, říkají místní lidé

Vysoká u Příbramě /NÁŠ DOMOV/ –  Obec Vysoká leží nedaleko Příbrami ve vyšší části příbramské pahorkatiny na okraji Brd, a proto se z ní v jihovýchodním směru otevírá pohled až na Šumavu. Ale stejně nejvýraznější  pohledovou dominantou je silueta kostela v nedalekém Třebsku.

Lidem na Brodě nic nechybí, snad jen MHD

Brod – V seriálu Příbramského deníku se dnes vypravíme  nedaleko Příbrami – do obce Brod, která leží směrem na jih  od okresního města.

NÁŠ DOMOV: Lidi v Petrovicích spojuje šikovnost, pracovitost a ochota pomáhat

Petrovice /FOTO, ROZHOVOR/ – Seriál Příbramského deníku Náš domov pokračuje. Jak jsme slíbili, podívali jsme se do Petrovic u Sedlčan. Možná nevíte, že Petrovičtí nedávno získali další ocenění v soutěži Vesnice roku. Letos si za spolupráci se zemědělci zasloužili v krajském kole soutěže Oranžovou stuhu. Navíc se mohou těšit na přislíbených 600 tisíc korun.

NÁŠ DOMOV: Lidé v Chrástu a okolí jsou opravdoví patrioti

Chrást /FOTOGALERIE/ – V rámci seriálu Náš Domov navštívil Deník obec Chrást, kterou najdeme směrem na Březnici asi 12 km jižně od Příbrami. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1379. K dnešnímu Chrástu náleží ještě sídelní části Lisovice, Namnice a Oslí.

NÁŠ DOMOV: Lidé ve Vrančicích vědí, co je soudržnost

Vrančice /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ – Náš domov. To je pokračující seriál Příbramského deníku. Postupně se vydáváme do obcí na Příbramsku a zjišťujeme, jak se v nich lidem žije.

Náš domov: Obyvatelé Svojšic mezi sebou mají velmi přátelské vztahy

Svojšice /FOTOGALERIE/ – Náš domov. To je nový seriál Příbramského deníku. Postupně se vydáváme do obcí na Příbramsku a zjišťujeme, jak se v nich lidem žije. Tentokrát jsme se vydali do Svojšic. Důvod byl jasný. Obec slaví v sobotu 1000 let od první zmínky o obci.

NÁŠ DOMOV: Jak se žije lidem v Mníšku pod Brdy...

Mníšek pod Brdy /ROZHOVOR/ – Náš domov je seriál Příbramského deníku, který představuje obce na Příbramsku. V minulých dílech jsme představili Pičín, Obecnici, Obořiště, Dolní Hbity, Tochovice, také Milín a Hvožďany.

NÁŠ DOMOV: Do Hvožďan mají starosti zákaz vstupu

Hvožďany /FOTO, ROZHOVOR/ – Náš domov je seriál Příbramského deníku, který představuje obce na Příbramsku. V minulých dílech jsme představili Pičín, Obecnici, Obořiště, Dolní Hbity, Tochovice a také Milín. Nyní přinášíme střípky z další obce.

NÁŠ DOMOV: Bavit v Milíně se může každý

Milín /FOTOGALERIE/ – Náš domov je seriál Příbramského deníku, který představuje obce na Příbramsku. V minulých dílech jsme představili Obořiště, Dolní Hbity a také Tochovice. Nyní přinášíme střípky z další obce.

NÁŠ DOMOV: Obořiště žije sportem, mají tu i babinec

Obořiště /FOTO, ROZHOVOR/ – Náš domov. To je pokračování nového seriálu Příbramského deníku. V minulých dílech jsme představili život v Pičíně, Obecnici, Dolních Hbitech a Tochovicích. Nyní vám přinášíme střípky z další obce.

NÁŠ DOMOV: Tochovice žijí sportem, kulturou i tříděním

Tochovice /FOTOGALERIE/ – Náš domov. To je název seriálu, ve kterém Příbramský deník představuje obce z regionu. Minulý pátek jsme navštívili Dolní Hbity. Nyní přinášíme střípky z Tochovic. Obec leží mezi Milínem a Březnici a mnoho lidí ji spojuje s chovem a závody koní.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení