VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pět dnů chybí do konce hlasování o Otíky v Příbrami

Příbramsko – Pravidelně v pátek jsme vás informovali, jak vypadají průběžné výsledky hlasování o Příbramského Otíka pro rok 2010. Vzhledem k tomu, že dnes je poslední pátek před ukončením hlasování, je to zároveň i poslední průběžné hodnocení.

26.11.2010
SDÍLEJ:

Příbramský Otík.Foto: VLP

Ve středu 1. prosince ve 12 hodin uzavřeme soutěž a začneme sčítat hlasy všech nominantů na Příbramského Otíka, proto si naposledy připomeňme, za jakých podmínek vzejdou vítězové jednotlivých kategorií.

Stále ještě se hlasuje dvěmi odlišnými způsoby.

Jednak je to na webových stránkách Příbramského deníku a potom také pomocí hlasovacích kuponů, které vycházejí každý den v novinách.

My nejprve sečteme počty hlasů z novinových kuponů, z čehož vzejde určité pořadí. Dále už pouze sečteme dosaženou pozici z webových stránek s pozicí, kterou určily kupony. Součet obou pozic bude rozhodující.

Takto zatím vypadá pořadí prvních pěti ve všech kategoriích, kterým jste prozatím poslali 5200 hlasů.

Hlasování na webu


V internetovém hlasování neustále vede kategorii Kapela roku se značným náskokem skupina Compromysh.

Druhé místo patří skupině SKAliSKA, třetí je Matyas. Za nimi jsou Cirkus Hulata a Nástroj Snahy.

Kategorii Zpěvačka roku vede suveréně Dominika Pilecká. Na jisté druhé místo to vypadá pro Kateřinu Falcovou, která už získala poměrně velký náskok před třetí Romanou Plecitou. Za nimi následuje Stáňa Zábranská a o páté místo se dělí Barbora Behúlová s Kateřinou Ranglovou.

Nejdivočejší kategorií je Zpěvák roku. Polovinu soutěže vedl Zdeněk Vondrák, pak ho ale předstihl Martin Konop. Zdeněk Vondrák tak zůstává s velkým náskokem na druhém místě před Petrem Pečenkou, Jakubem Ročňákem a Vladimírem Prunerem.

Celou soutěží však dost zahýbaly novinové kupony, kterých jste zaslali nebo přímo přinesli velké množství.

Hlasování pomocí kuponů

Pořadí v kuponovém hlasování je následující.

V kategorii Kapela roku se dostala s drobným náskokem skupina Compromysh před Nástroj Snahy. Třetí Cirkus Hulata, čtvrtý Příbramský Big Band a pátá je Ginevra.

V kategorii Zpěvák roku drží první příčku Zdeněk Vondrák, za ním je Petr Pečenka, následuje Karel Čihák, Rostislav Anton a Petr Havlina.

Dominika Pilecká neohroženě vede i kuponové hlasová v katerii Zpěvačka roku. Druhé místo zatím patří Romaně Plecité. Za nimi jsou Eva Káčerková, Barbora Behúlová a o páté místo se dělí Dana Sauerová s Petrou Havlíkovou.

V celkovém pořadí by to tedy znamenalo, že vítězství v kategorii Kapela roku by získala skupina Compromysh, Zpěvákem roku by se stal Zdeněk Vondrák a titul Zpěvačka roku by si odnesla Dominika Pilecká. Vítězové obdrží památeční plaketu.

Autor: Robert Nusl

26.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sníh na Monínci. Srpnová teplota byla spíš na plavky, ale „Sněhurky“ si rády zapózovaly u hromad umělého sněhu.
3

OBRAZEM: Sníh v srpnu na Příbramsku? Nic nemožného!

Ilustrační foto

KrimiMix: Příbramák vyhrožoval ženě podpálením domu

Marie Krejčová oslavila 101. narozeniny

Dobříš - První narozeniny v druhém století svého života oslavila v neděli klientka Domova seniorů Dobříš paní Marie Krejčová. K velkému životnímu jubileu přijela oslavenkyni popřát Jaroslava Němcová, radní pro oblast sociálních věcí. Ke gratulantům se připojila ředitelka domova Marie Doležalová, personál s klienty a v neposlední řadě rodina oslavenkyně. 

Hledáme redaktora/ku zpravodajství pro Příbramský deník

Příbram  - Zajímáte se o regionální dění? Baví vás psát, fotit či natáčet krátká videa? Přidejte se k nám! 

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Na farmu v Žežicích přijede 42. příbramský huntík Zdeňka Hejkrlíka

Příbram /FOTOGALERIE/ - Rok se s rokem sešel a opět k posluchačům pohodové hudby přijíždí Příbramský huntík plný muziky. Jako několik posledních let se i letos festiválek uskuteční na K-Farmě v Žežicích, a to 2. září od 13 hodin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení