VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTOGALERIE: Hasiči ve Hvožďanech soutěžili v požárním sportu

Hvožďany - V sobotu 9. května odpoledne na hřišti ve Hvožďanech proběhlo základní /okrskové / kolo soutěže v požárním sportu za účasti devíti soutěžních družstev.

14.5.2009
SDÍLEJ:

Okrsková soutěž ve Hvožďanech.Foto: archiv SDH

Při slavnostním nástupu zahájení soutěže pozdravil a přivítal všechny starosta 10. okrsku a starostka obce Markéta Balková. Mezi nastoupenými se představili na veřejnosti hasiči zásahových jednotek JPO V - Roželov, Leletice a Vacíkov v nových zásahových oblecích, které dodalo a financovalo ministerstvo vnitra.

Poprvé v historii hasičských soutěžích na Hvožďansku, byla tato co do počtu soutěžících družstev největší a to díky veliteli SDH Vacíkov Leoši Burianovi, který poprvé z vlastních členů dokázal postavit tři družstva. Dvě družstva mužů a jedno žen v kategorii od 15-ti let. Další soutěžící byli hasiči z SDH Hvožďany - 3 družstva, Roželov - 2 družstva a Leletice jeno družstvo. Sportovní soutěž 10. okrsku Hvožďany je zároveň soutěží o Pohár starostky obce.
Soutěž byla za pěkného počasí a za velkého počtu diváků a příznivců hasičů. Soutěžilo se v disciplínách - požární útok a běh na 100m s překážkami.

Nechyběla ani samostatná disciplína, kterou byla pořadová příprava.

Vítězem v kategorii muži od 15-ti let se stalo družstvo Hvožďany I., druhé místo patří družstvu Vacíkov I., třetí byl Roželov. Další pořadí byli hasiči Hvožďany II. A, Vacíkov II. V kategorii muži od 35-ti let patří první místo SDH Leletice, druhé SDH Roželov a třetí Hvožďany II. Ženy byly ve své kategorii bez soupeře.

Putovní Pohár starostky obce si odneslo vítězné družstvo Hvožďany I. Na závěr po předávání pohárů a věcných cen poděkoval starosta okrsku a starostka obce všem soutěžícím za kázeň a dobré výkony, pořadatelům, kteří zajistili pro všechny dostatek občerstvení, všem rozhodčím , časoměřičům a členům SDH Hvožďany, kteří zajišťují technické prostředky, nářadí a vodu. Velký dík patří rozhlasovému komentátorovi panu Stanislavu Kramosilovi, který informoval přítomné o průběhu soutěže a dosažených výsledcích.

Stanislav Tůma, starosta 10. okrsku


14.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sníh na Monínci. Srpnová teplota byla spíš na plavky, ale „Sněhurky“ si rády zapózovaly u hromad umělého sněhu.
3

OBRAZEM: Sníh v srpnu na Příbramsku? Nic nemožného!

Ilustrační foto

KrimiMix: Příbramák vyhrožoval ženě podpálením domu

Marie Krejčová oslavila 101. narozeniny

Dobříš - První narozeniny v druhém století svého života oslavila v neděli klientka Domova seniorů Dobříš paní Marie Krejčová. K velkému životnímu jubileu přijela oslavenkyni popřát Jaroslava Němcová, radní pro oblast sociálních věcí. Ke gratulantům se připojila ředitelka domova Marie Doležalová, personál s klienty a v neposlední řadě rodina oslavenkyně. 

Hledáme redaktora/ku zpravodajství pro Příbramský deník

Příbram  - Zajímáte se o regionální dění? Baví vás psát, fotit či natáčet krátká videa? Přidejte se k nám! 

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Na farmu v Žežicích přijede 42. příbramský huntík Zdeňka Hejkrlíka

Příbram /FOTOGALERIE/ - Rok se s rokem sešel a opět k posluchačům pohodové hudby přijíždí Příbramský huntík plný muziky. Jako několik posledních let se i letos festiválek uskuteční na K-Farmě v Žežicích, a to 2. září od 13 hodin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení