VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Slavnostní setkání s absolventy středočeské Akademie 3. věku VISK

Příbram - Ve čtvrtek 5. února v deset hodin dopoledne proběhlo v obřadní síni na Zámečku-Ernestinu v Příbrami slavnostní předání osvědčení seniorům - absolventům dalšího ročníku dvousemestrálního studia Akademie 3. věku, kterou v Příbrami realizuje Vzdělávací institut Středočeského kraje (VISK) pod záštitou Středočeského kraje a ve spolupráci a s finanční podporou města Příbrami.

13.2.2015
SDÍLEJ:

Slavnostní setkání s absolventy středočeské Akademie 3. věku VISK.Foto: archiv města

Absolventi studijního programu Svět literatury obdrželi od ředitele VISK Mgr. Jiřího Holého a místostarosty města Příbram Mgr. Václava Švendy nejen osvědčení o absolvování studia, ale i květinu a výpravnou knihu o středočeských hradech a zámcích, věnovanou Středočeským krajem. Ve svých vystoupeních oba velmi ocenili motivaci a nadšení s jakým se senioři zapojují do studia v A3V a popřáli jim nejen hodně zdraví, ale i mnoho úspěchů v dalším studiu, které VISK v rámci A3V v roce 2015 pro příbramské seniory připravil.

Kromě jazykových kurzů, pohybových aktivit a dalších programů bude od září 2015 zahájeno studium nového dvousemestrálního studijního programu s názvem Dějiny umění. Místostarosta města Příbram, Mgr. Švenda, ve svém vystoupení seniory ubezpečil o tom, že město Příbram bude i v dalším období A3V podporovat.

Na závěr slavnostního aktu absolventi vyslechli studentskou hymnu a zapózovali pro společnou fotografii společně s ředitelem VISK, místostarostou města Příbram a také s koordinátorkou A3V pro Středočeský kraj, PaedDr. Miluší Novákovou, která se o studijní skupinu po celý rok vzorně starala.

Mgr. Jiří Holý, VISK

Autor: Redakce

13.2.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Červený Hrádek u Sedlčan

Benefiční festival pomůže dětem s ichtyózou

Konvent plný loutek a dětí.
3

Březnický konvent opět ožije loutkami a hudbou

Hospoda Cup vyhrál tým CJ Izolace

Bohutín - Turnaj s velkou tradicí, to je Hospoda cup v Bohutíně. Turnaje hraného od roku 1998 se letos zhostil tým EventPeople a uvedl jej do nového kabátu. 

AKTUALIZOVÁNO

Máte vážně nemocné příbuzné? Dostanete až tři měsíce placeného volna

Lidé dostanou možnost čerpat až tříměsíční placené ošetřovatelské volno na péči o vážně nemocné příbuzné. Senát dnes schválil vládní novelu o nemocenském pojištění, která volno uzákoní. 

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Kamýk byl při povodni nejvíce postiženou obcí

Příbramsko /FOTOGALERIE/ - Solenice a Kamýk byly před 15 roky při katastrofální povodni nejpostiženější obcí regionu. Když se povodňová vlna hnala Vltavskou kaskádou, zatopila Solenice pod hrází Vodního díla Orlík a pod vodou se vzápětí ocitl i Kamýk nad Vltavou. Zaplaveno bylo 60 objektů, z toho 37 rodinných domů.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení