VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V příbramském Junior klubu začaly drobné rekonstrukce

Příbram – Městská realitní kancelář města Příbram obdržela žádost Martina Severy, jednatele společnosti , která se týkala provedení rekonstrukce objektu Junior klubu v Příbrami. Žádost byla předložena do jednání rady města a radní žádost následně schválili.

16.5.2014 1
SDÍLEJ:

Junior klub v Příbrami. Foto: Kateřina Chourová

„Nájemce nás požádal o provedení rekonstrukce, která by měla zahrnovat výměnu toalet, obkladů, dlažby, sanitárního zařízení a celkovou rekonstrukci interiéru a vnitřního vybavení. Cílem těchto prací je zlepšení zázemí tohoto kulturního zařízení," vysvětlil příbramský starosta Pavel Pikrt.

„Veškeré práce budou provedeny na náklady provozovatele a celkový předpokládaný rozpočet by neměl přesáhnout částku zhruba 115 tisíc korun. Práce by měly být hotovy zhruba do dvou měsíců," dodal mluvčí radnice Ondřej Šlechtický.

Junior klub je provozován jako multifunkční, společensko-kulturní centrum, ve kterém se pořádají kulturní akce, hudební produkce, komorní filmové projekce či besedy s osobnostmi z oblasti kultury, umění, společenských vztahů a sportu.

Radní města zároveň schválili také dodatek ke smlouvě o nájmu mezi městem Příbram a nájemníkem v němž se obě strany dohodly na tom, že pokud nájemce provede v předmětu nájmu stavební úpravy bez předchozího písemného souhlasu pronajímatele, nebude mít nárok na náhradu takto vynaložených investic ani na náhradu za zhodnocení předmětu nájmu nebo budovy (pozemku), kde se předmět nájmu nachází.

„Stejně tak nebude mít nájemce obdobný nárok vůči pronajímateli i v případě, že provede stavební úpravy s jeho souhlasem, avšak bez předchozí dohody o způsobu financování takových úprav," píše se dále ve smlouvě.

Autor: Redakce

16.5.2014 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vysněné dětské postele

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

The Tap Tap odehrají šedesát koncertů ročně

Příbram /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ - Naprosto neobyčejná česká kapela The Tap Tap loni oslavila plnoletost a sklízí zasloužené úspěchy nejen u nás, ale i za hranicemi. Spolupracuje se známými zpěváky a nebojí se nazývat věci správnými jmény. To potvrzují nejen texty, ale i mluvčí kapely Ladislav Angelovič a kapelník Šimon Ornest, kteří Deníku poskytli rozhovor před koncertem v příbramském letním kině v rámci programu legendární kapely Keks.  

U pevnosti vznikne zřejmě dělostřelecká expozice

Příbram /FOTOGALERIE/ - Armáda předala Vojenskému historickému ústavu do užívání cvičný objekt Jordán. Jde o pěchotní srub československého opevnění v severním svahu kopce Houpák v Chráněné krajinné oblasti (CHKO) Brdy. Bývalá cílová plocha Jordán spolu s pěchotním srubem náleží k nejnavštěvovanějším lokalitám oblasti.  

OBRAZEM: Huťské hasičky na domácí půdě zvítězily v útoku

Stará Huť – V sobotu se konal XII. ročník Pouťové soutěže v požárním útoku ve Staré Huti. Na domácí půdě muži skončili druzí a ženy vybojovaly první místo. Místo klasických dvou útoku, jak bývá zvykem, se běžely útoky tři.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení