VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

včera 12:04

Převržený přívěs náklaďáku zablokoval silnici

Zrůbek - Ve středu 15. listopadu v odpoledních hodinách se u osady Zrůbek převrátil přívěs nákladního automobilu a téměř zablokoval silnici. Jednašedesátiletý řidič vjel na krajnici, poté sjel do silničního příkopu a následně se přívěs převrhl na pravý bok. Motorista uvedl, že během jízdy došlo k defektu pravého předního kola. Vzniklá škoda byla vyčíslena na 44 tisíc korun.

14.11.2017

Cestu od Berouna do Prahy zatarasila hromadná nehoda

Střední Čechy – Kolaps na příjezdu do Prahy od Berouna po dálnici D5 – a kolaps i na objízdné trase po silnici II/605 přes Rudnou a Chrášťany. Taková situace spojená s velmi citelným zdržením se na Praze-západ vytvořila v úterní ranní dopravní špičce poté, co se na vjezdu z dálnice do metropole – na dálničním kilometru 0,3 – po sedmé hodině stala u sjezdu na Pražský okruh hromadná nehoda.

14.11.2017

Celníci odhalili velkou zásilku padělků pro kadeřnictví

Střední Čechy – Podloudníkům, kteří měli zájem vydělávat v předvánočním období prodejem padělků, přistřihli křídla středočeští celníci. Na pracovišti v Nupakách na Praze-východ kontrolovali kontejner z Číny zaplněný potřebami pro domácnost, který mimo jiné obsahoval čtrnáct tisíc krejčovských nůžek. Tedy: měl je obsahovat.

13.11.2017

Policie pátrá po pohřešované mladistvé dívce

Příbram - Příbramští kriminalisté pátrají od 12. listopadu po Nikole Gregorové narozené dne 2. 3. 2001, trvale bytem Tyršova 108, Příbram.

13.11.2017

Řidička v Sedlčanech nedala přednost sanitce

Sedlčany /FOTOGALERIE/ - V pátek 10. listopadu se v dopoledních hodinách stala v Sedlčanech v Sedlecké ulici dopravní nehoda. Šestasedmdesátiletá řidička v automobilu Škoda Fabia při vyjíždění z vedlejší ulice Na Potůčku nedala přednost v jízdě sanitce, která spěchala k pacientovi ve směru od náměstí a přitom měla zapnuté majáky.

10.11.2017

Hlídejte si své věci, zloději stále hledají příležitost

Dobříš - Ve středu 8. listopadu navečer zaparkoval řidič automobil v Dobříši ve Školní ulici. Uvnitř zanechal peněženku s doklady, platebními kartami a osmi tisíci korunami.

8.11.2017

Policie zatkla muže, který vykrádal chaty v Solenicích

Příbram – Příbramští kriminalisté obvinili v pondělí 6. listopadu 42letého muže z krádeže a porušování domovní svobody. Za vinu mu kladou čtyři vykradené chaty v Solenicích v období mezi koncem června do začátku září.   

6.11.2017

Příbramští policisté zachránili lidský život

Příbram – Lidský život zachránili minulý týden policisté z obvodního oddělení Příbram – venkov. Zabránili v pokusu spáchat sebevraždu muži, o jehož úmyslu je informovali jeho rodinní příslušníci.   

2.11.2017

V říjnu zemřel na příbramských silnicích jeden člověk

Příbramsko – Za prvních deset měsíců letošního roku řešili dopravní policisté na Příbramsku 1267 dopravních nehod. To je o 77 více než za stejné období loňského roku. V říjnu se stalo na příbramských silnicích 159 nehod, zemřel při nich jeden člověk, čtyři osoby utrpěly těžké zranění a 26 lidí poranění lehčího charakteru.

1.11.2017

Ozbrojená čtveřice lupičů přepadla na Sedlčansku muže v jeho bytě

Sedlčansko – Příbramským policistům se podařilo dopadnout ozbrojenou čtveřici lupičů, která letos v létě násilím vnikla do jednoho bytu na Sedlčansku. Koncem října je obvinili celkem ze tří trestných činů.   

25.10.2017

Na parkovišti stačilo jenom sáhnout, aby zmizely desetitisíce

Čestlice – Varováním, před nadcházejícím dušičkovým cestováním i již se blížícím obdobím předvánočních nákupů obzvlášť aktuálním, se může stát krádež se škodou vyčíslenou na 23 100 Kč, jíž se od úterního odpoledne zabývají policisté z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Jih.

25.10.2017

Do vězení se mu nechce

Písek - Policie pátrá po muži, který nenastoupil do výkonu trestu.

22.10.2017

Trojice mužů obhospodařovala hned šest pěstíren

Střední Čechy /VIDEO/ – V souvislosti se zásahem proti velkopěstitelům marihuany pracovali na blíže neupřesněných místech ve středních Čechách kriminalisté z metropole. Vypovídá o tom nedělní sdělení Tomáše Hulana z ředitelství pražské policie, podle jehož slov detektivové z prvního pražského obvodu již před měsícem ukončili prošetřování případu nelegálního pěstování a prodeje marihuany.

20.10.2017

Lupič se na místo loupeže nechal dovézt taxíkem

Kamýk nad Vltavou – Netradiční způsob dopravy na místo činu zvolil lupič, který se rozhodl přepadnout poštu v Kamýku nad Vltavou. Na místo činu i z něj se totiž nechal odvézt taxíkem. Nyní už v policejní cele zřejmě přemýšlí nad tím, kde měl jeho plán chybu.

18.10.2017

Údajné stamiliony daňového úniku putují po dvou letech k soudu

Kladno – Značnou pozornost na Kladensku vyvolala ve středu zpráva ČTK, že státní zastupitelství uzavřelo kauzu podezření na rozsáhlé krácení daní v podnikatelských kruzích právě v kladenském regionu – a podáním obžaloby posílá věc ke Krajskému soudu v Praze.

17.10.2017

Dálnici uzavřel devítimilionový střet autobusu se dvěma kamiony

Zdiby – Bez zásahu záchranářů se v sobotu dopoledne neobešla nehoda kamionu a autobusu na příjezdu do Prahy po dálnici D8. Ke střetu, k němuž se připletla ještě další nákladní souprava, došlo čtvrt hodiny po desáté na prvním dálničním kilometru u nájezdu od Zdib na Praze-východ; v úseku s dlouhodobým omezením provozu.

16.10.2017

Policie se koncem minulého týdne zaměřila na nákladní auta

Příbramsko - Dopravní policisté se koncem týdne společně s hlídkou cizinecké policie, s Generálním ředitelstvím cel a s Centrem služby pro silniční dopravu zaměřili na nákladní dopravu. Během dvou dnů zkontrolovali na Příbramsku celkem 21 nákladních aut a zjistili u nich 11 přestupků.

16.10.2017

Policisté rozbili další drogový gang na Příbramsku

Příbramsko – Další policejní zátah na drogový gang se uskutečnil minulý týden. Začátkem října již kriminalisté zahájili trestní stíhání skupiny deseti osob, které v Příbrami a na Berounsku prodávali zejména marihuanu. Nyní v síti uvízla větev dealerů omamných látek z Dobříšska a Sedlčanska.

15.10.2017

Automobil zůstal viset na hrázi rybníka

Dobříšsko /FOTOGALERIE/ – Při dopravní nehodě v Rosovicích zůstal osobní automobil viset zaklíněný na svodidlech přímo na hrázi Sychrovského rybníka. Důvod nehody zatím není známý. Kromě řidiče, který utrpěl lehké zranění hlavy, nebyl nikdo další zraněn. U nehody museli zasahovat hasiči a automobil zajistit lany, následně vyprostit jeřábem. Komunikace byla po dobu odstraňování následků havárie zcela zablokovaná.

13.10.2017

Při požáru kamionu na dálnici D4 vznikla škoda za 2,5 milionu

Dlouhá Lhota /FOTOGALERIE/ - Ke kamionu v plamenech vyjížděli ve čtvrtek večer příbramští a dobříšští hasiči. Oheň zachvátil vozidlo na dálnici D4 poblíž 37. kilometru ve směru do Prahy u Dlouhé Lhoty krátce před osmou hodinou večer. 

11.10.2017

Žena chtěla vyloupit obchod se zbraní v ruce

Příbram – Obchod s potravinami přepadla koncem minulého týdne třiatřicetiletá žena. V časných ranních hodinách minulý čtvrtek vešla do prodejny v ulici Petra Bezruče s pistolí v ruce.

10.10.2017

Přes internetový bazar lidé zboží udali, peněz se ale nedočkali

Střední Čechy – Nejste také mezi lidmi, kteří přišli o peníze, když se snažili prodat zboží přes bazarový portál na internetu? S touhle otázkou se na lidi v širokém okolí metropole obracejí kriminalisté III. obvodu pražské policie. Z podvodu (za který by v případě odsouzení mohl hrozit až pětiletý pobyt za mřížemi) obvinili muže ve věku 22 a 23 let společně s 20letou ženou. Podle zjištění detektivů si trojice nechávala posílat zboží, za které neplatila.

5.10.2017

Kriminálka zadržela drogový gang

Příbram - Více než půl roku pracovali příbramští kriminalisté na odhalení a dopadení prodejců drog. Gang distribuoval a užíval zejména marihuanu.

4.10.2017

KRIMI MIX: Čistil kradeným vřesem pozvracené auto

Zrůbek - Dva muži odcizili z truhlíků z okna restaurace ve Zrůbku deset vřesů a tři další květiny v celkové hodnotě několika set korun. Zloděje při činu zachytila bezpečností kamera.

2.10.2017

Zásah u baru v Sedlčanech si vyžádal posily

Sedlčany - Pořádně rušno bylo v sobotu po třetí hodině ranní u hudebního baru v Sedlčanech. Policisté spolu se záchrannou službou museli k člověku v bezvědomí. K jeho zranění mělo dojít při potyčce.

21.9.2017

Včasný zásah při úmyslně založeném požáru na Zdaboři uchránil miliony

Příbram /FOTOGALERIE/ - Požár v rodinném domě v příbramské městské části Zdaboř byl na tísňovou linku středočeských hasičů ohlášen ve středu v šest hodin ráno. 

18.9.2017

Krimi mix: Ukradl z jezírka ryby, ztratil se náklaďák

Příbramsko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu. 

15.9.2017

Krimi mix: vrtulník u nehody a alkohol za volantem

Příbramsko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu.

12.9.2017

Krimi mix: Úrodu rajčat sklidil zloděj, duo se zaměřilo na konzervy s tuňákem

Příbram - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu. 

9.9.2017

Na koupališti ve Vyžlovce lovili tonoucí. Pěkně potichu, prosím!

Říčany – Vojenské plavání, které je specifické pro bojové akce. Leckdo nejspíš slyší poprvé, že taková disciplína existuje, v areálu koupaliště Vyžlovka na Praze-východ to ovšem byla realita. Od úterka do pátku pořádali říčanští hasiči za přispění kolegů z Kutné Hory součinnostní výcvik při zásazích v rámci záchranných prací na klidné hladině společně s vojáky. S příslušníky 72. mechanizovaného praporu z Přáslavic na Olomoucku, jehož příslušníci působí i v zahraničních misích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT