Cyklisté se v sobotu vydají zdolávat sedlčanský terén
KDY: 
10. července, 14:00
KDE: Příbramsko
ZA KOLIK: -

Na kole sedlčanským terénem. Tak se jmenuje akce, která se koná 10. července, přičemž cyklisté v rámci ní pojedou převážně po polních a lesních cestách z Vysokého Chlumce do Nechvalic. Od Sportareálu Šťastný se vyráží ve 14 hodin, účastníci si budou moci vybrat jednu z dvojice tras. Jedna bude dlouhá 13 a druhá 23 kilometrů. Pro děti bude připravena vyjížďka 6 kilometrů dlouhá. V cíli na všechny čeká hamburger a pamětní list. Deset korun ze startovného poputuje na vybudování expozice věnované místnímu pivovarnictví.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in Páteční Deník s TV magazínem.

Filmová neděle v Příbrami. Je libo animák či marvelovka?
KDY: 
11. července, 16:30, 20:00
KDE: Příbram
ZA KOLIK: -

Příbramské kino si na neděli pro své publikum připravilo dva filmy. Nejprve si zejména menší diváci budou moci od 16.30 hodin užít animovaný snímek Maxinožka 2. Adamův táta v něm bude tentokrát chránit největší přírodní rezervaci před znečištěním ropnou společností. Druhým a zároveň posledním nedělním filmem bude od 20 hodin Black Widow. V něm se představí půvabná Scarlett Johansson v roli Nataši Romanovové alias Black Widow. Jak se známá hrdinka vypořádá se svojí neblahou minulostí?

Varhany rozezní Svatou Horu
KDY: 
11. července, 14:00
KDE: Příbram
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Bazilika na Svaté Hoře u Příbrami hostí v neděli 11. července další varhanní vystoupení ze seriálu Nedělní varhanní půlhodinka. Tentokrát bude od 14 hodin hrát varhanice Barbora Pastrňáková. Vstupné je dobrovolné. Vstup je možný pouze před začátkem koncertu.

Zhlédněte promítání nového filmu Rytmus: Tempos z pohodlí domova
KDY: 
11. července, 21:00
KDE: MojeKinoLive.cz
ZA KOLIK: 110 Kč

Prohry, výhry, fakta. Hudební dokument Rytmus: Tempos je příběhem Patrika Rytmuse Vrbovského a jeho 30leté dráhy rappera. Film není dalším rodinným medailonkem, ale mapuje dlouhou a neopakovatelnou hudební kariéru od naprosté nuly až na vrchol. Svůj příběh vypráví Rytmus prostřednictvím jedinečných a nikdy nezveřejněných záběrů a za přispění řady dalších muzikantů, kteří během dlouhé doby zkřížili jeho cestu nějakým způsobem ovlivnili jeho tvorbu. Vedle historie jednoho hudebního žánru u nás je Rytmus: Tempos osobní film. Rytmus v něm odhaluje zákulisí, nečekané nástrahy a zklamání, které v kariéře zažil. Přiznává situace, které ho změnily a posílily do dalšího boje se životem. Důležité momenty Rytmusovy kariéry jsou pojaty jako hrané rekonstrukce, v nichž hlavní postavu zastupují v různých dobách hned dva dvojníci.