Zápas začal v 17 hodin za lehce pochmurného počasí a skóre otevřel tým hostí touchdownem (dále jen TD) bez potvrzení. Naštěstí, jak se zlepšovalo počasí, tak se zlepšoval i výkon domácích, a ještě pár sekund před koncem první čtvrtiny, otočili stav zápasu ve svůj prospěch. TD Petra Červenky potvrdil kickem Jonáš Matějka na 7:6.

Ve druhé čtvrtině Příbram Bobcats navýšili dvěma TD Petr Datel a Josef Drmla, kdy oba TD ještě potvrdil kickem Jonáš Matějka. První poločas končil s optimistickým stavem pro domácí 21:6.

Třetí čtvrtinu bohužel opět otevřeli skóre Sharks TD bez potvrzení a upravili skóre na 21:12. Na což, ale Příbram Bobcats odpovědili TD Petra Datla potvrzeným kickem Jonáše Matějky a do poslední čtvrtiny vstupovali za stavu 28:12.

| Video: Youtube

Třinec Sharks se opět na začátku poslední čtvrtiny příblížili TD s potvrzením kicku na stav 28:19. V polovině poslední čtvrtiny nastal rozporuplný moment, po kterém rozhodčí neuznali domácím jeden TD, ale oni na to odpověděli krásným TD s 90yardovým během v provedení Sebastiana Tesaříka, který potvrdil kickem Jonáš Matějka.

Šest minut před koncem vedl tým Bobcats už 35:19. A 27 sekund před koncem zápasu se podařilo položit ještě další TD Josef Drmla, který opět potvrdil kickem dnes 100% Jonáš Matějka. A po závěrečném hvizdu svítil na výsledkové tabuli konečný stav 42:19 a Příbram Bobcats se mohli radovat ze třetí výhry v řadě.