Účast byla dobrá, sešlo se na 41 malých závodníků z několika rybářských organizací, MO Příbram, MO Hořovice, MO Rožmitál pod Třemšínem, MO Vimperk. Po seznámení s pravidly závodu se ujal ukázky v RT Tomáš Spáčil, který se rybolovné technice věnuje profesionálně. Podívaná pro všechny děti to byla vskutku hezká, neboť Tomáš je mistr světa v tomto rybářském sportu. Po ukázce byly již závody zahájeny.

Děti i v dešti poctivě soupeřily a bojovaly o nejlepší umístění. V mezi čase měli zajištěné občerstvení, teplý čaj a pro vedoucí a rodiče něco na zub a kávu. Kolem poledne byl závod ukončen. Ceny vítězům přijel předat předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner, předseda odboru mládeže Jiří Eichler a předseda ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem Milan Pojer. Děti z rožmitálského rybářského kroužku rozdělené do čtyř kategorií si odnesly 8 pohárů. 

Starší žáci:
1. Michal Čížek MO Příbram, 2. Filip Svitek MO Příbram, 3. Adam Nass MO Rožmitál pod Třemšínem.
Mladší žáci:
1. Martin Šimek MO Vimperk, 2. Ondřej Nass MO Rožmitál pod Třemšínem, 3. Tomáš Šajanek MO Rožmitál pod Třemšínem.
Starší žákyně:
1. Terezie Klápsiová MO Vimperk, 2. Ivana Schwarzová MO Rožmitál pod Třemšínem.
Mladší žákyně:
1. Adéla Bedlivá MO Vimperk, 2. Julie Pastuchová MO Hořovice, 3. Mirka Frühaufova MO Rožmitál pod Třemšínem.
V poslední kategorii začátečník:
1. Šimon Smažík MO Vimperk, 2. Adam Boroš MO Vimperk a 3. Andrea Tvrdíková MO Rožmitál pod Třemšínem.

"Všem dětem moc gratulujeme k jejich umístění. Rádi bychom poděkovali naší místní rybářské organizaci Rožmitál pod Třemšínem, Středočeskému územnímu svazu a městu Rožmitál pod Třemšínem za podporu a pomoc při organizaci závodů. Dále sponzorům paní Jiřince Benadikové, Tomášovi Drechslerovi (koupaliště) a všem rodičům, kteří nás podpořili, něco dobrého upekli a s dětmi na závody přijeli. Dále bychom rádi ještě poděkovali kamarádovi Radku Spáčilovi a hlavnímu rozhodčímu Jaroslavu Klikovi. Díky za pomoc všem z týmu rybářského kroužku a rybářům z ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem", uvedl radní města a zanícený rybář Aleš Haluska. 

Jaroslava Nassová, vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem