Dva dny plné zábavy, nových kamarádů, spousty překvapení a v neposlední řadě také odpočinku a pohody pro rodiče. Tentokrát se vydáme za medvědy do Kolína! Vlakem pojedeme na kolínské nádraží, užijeme si procházku městem, navštívíme sochu a pomník medvědů, kostel sv. Bartoloměje a u něj nádherné Zahrady na Parkáně. Najdeme si samozřejmě čas i na oblíbené hry a soutěže, nebude chybět ani překvapení.

Přespíme v kolínské sokolovně, která nám poskytne zázemí a super vybavení na nejrůznější sportovní aktivity. Večer nás čeká super tématické promítání filmu „Pojďte pane, budeme si hrát“.

Cena výletu je 950 korun a zahrnuje kompletní stravu a pitný režim během celého výletu, přespání, ceny vstupného, odměny a dopravu vlakem.

Výlet s přespáním pořádáme pravidelně a máme zkušenosti, že je to vždy něco výjimečného. Moc se na všechny veselé holky a kluky těšíme! 

Tak vzhůru na jarní putování za kolínskými medvědy, přihlašujte se přímo naší animátorce Sáře na tel. číslo 736 229 236. více informací na www.veselarodina.org, na našem instagramu nebo Facebooku Veselá rodina.

Výlet se platí předem na účet. Pokud bude méně jak 10 přihlášených dětí, výlet se nekoná.