Původní adventní program města byl z důvodu epidemiologických opatření vlády Andreje Babiše zrušený a tak zpívání v Pražské ulici bylo jakým si ekvivalentem k navození vánoční atmosféry v příbramských ulicích. „Chtěli jsme veřejnosti zpříjemnit nakupování na pěší zóně a tak jsme připravili stejně jako v minulých letech několik hudebních vystoupení a jsem rád, že i letos se setkala s velkým zájmem veřejnosti,“ konstatoval předseda Spolku Pražské ulice Marek Školoud. 

close K nákupnímu vánočnímu shonu zněly v centru Příbrami koledy v podání příbramských muzikantů a dětí. info Zdroj: Marek Škaloud zoom_in K nákupnímu vánočnímu shonu zněly v centru Příbrami koledy v podání příbramských muzikantů a dětí.

V rámci jednotlivých víkendových vystoupení veřejnosti hráli například žáci ZŠ pod Svatou Horou, soubor Astoria Brass, Jan „Vokoun“ Chvalník s dětmi nebo skupina Salamadr s vánočními koledami a další muzikanti.  Všechna vystoupení sledovalo pravidelně několik desítek diváků. „Je to fajn, že se podnikatelé i místní muzikanti snaží oživit Pražskou ulici a navíc hrají opravdu krásně,“ zhodnotila jeden z koncertů paní Blanka, která přišla nakoupit ještě nějaké vánoční dárky.