Midi lidi je česká electro undergroundová hudební skupina, jež upoutá jednoduchou rytmickou harmonií a vtipnými českými texty. Připomeňme skladby Láska není švédský stůl, Lux (s Markem Vašutem), Rád vařím nebo Na co nesmím zapomenut. Skupina mimo jiné vytvořila hudbu k filmům režiséra Marka Najbrta Prezident Blaník, Polski film a Protektor. S Petrem Markem Midi Lidi spolupracovali na hudbě k dokumentární komedii Víta Klusáka a Filipa Remundy Český mír (film o české, občanské, mediální a politické válce, v níž se svedla bitva o americký radar v Brdech, navazuje na film Český sen).

Letos se v Lesním divadle Skalka ještě můžeme těšit na divadelní hry Klášterní tajemství (19.8. od 21:00), Mise na Mars (20.8 od 21:00) a zejména na koncert skupiny Fešáci (27.8 od 20:00). Přestavení pak ještě pokračují v září třemi divadelními hrami.

Pořadatelé se na vás obrací se žádostí, abyste se při parkování řídili pokyny pořadatelské služby. Nezapomínejte na to, že pobyt v lese má svá daná pravidla.

"Navazujeme na koncerty, které se v Lesním divadle Skalka konají v menším počtu, než divadelní představení. Na návštěvníky se obracíme s prosbou o ohleduplnost k přírodnímu prostředí, v němž se zdejší kulturní akce konají. Lesní divadlo Skalka má svoji specifickou atmosféru, o kterou je třeba pečovat," shrnuje Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

Vstupné je 150 Kč v předprodeji nebo 200 Kč na místě.