Letošní Veselý karneval přilákal mnoho účastníků v originálních kostýmech a nabídla bohatý program, včetně oblíbených maskotů, živé hudby a vynikajícího občerstvení. K vidění byly nejen klasické masky jako princezny, piráti nebo policajti, ale také unikátní převleky, které odhalovaly kreativitu dětí i rodičů.

Animátoři jako vždy připravili různé soutěže a hry s odměnami jak pro děti, tak i pro dospělé a navíc byla k dispozici nabídka třpytivých tetování pro děti, cukrová vata a skvělé občerstvení.

Na karnevalu byly také oblíbené postavy z dětských animovaných filmů… Děti potěšila Sky z Tlapkové patroly a sněhulák Olaf spolu s Elzou z Ledového království. A bylo jasné, že oba udělali dětem obrovskou radost.

Dixielan Dand Zdice koncertoval na Barboře.
Dixielan Dand Zdice koncertoval na Barboře. Další program bude začátkem května

Děti s nimi mohly tančit, blbnout a samozřejmě se i vyfotit. A radost dětem udělaly i balónky, kterých byl plný sál, a nenašel se snad nikdo, kdo by si neulovil ten svůj.

Kromě bohaté tomboly, kde každý druhý lístek vyhrával, byla také pořádána speciální soutěž pro tatínky, pro maminky a nechyběly ani odměny pro rodiče, kteří také dorazili v maskách.

Otakárek ovocný.
Rok motýlů. Přišla na ně řada po orchidejích, vážkách, netopýrech a koniklecích

„Letošní Veselý karneval byl opět úžasným startem do naší letošní sezóny. Já bych chtěla v první řadě ale hlavně poděkovat mým úžasným animátorům, kteří na jeho přípravě tráví mnoho času, aby doladili každý detail a zvláště pak velké díky patří naší Sárce. Děkuji také skvělým muzikantům, kteří celý program karnevalu bezvadně doplňují. A v neposlední řadě chci poděkovat také městu Dobříš za jeho letošní finanční podporu, díky které jsme mohli realizovat tuto akci s opravdu bohatým programem. A samozřejmě děkuji také rodičům, kteří se svými dětmi přišli, zapojili se do soutěží a užili si s námi krásné odpoledne,“ říká k letošnímu Veselému karnevalu Denisa Havlíčková, která už nyní se svým týmem intenzivně pracuje na přípravě dalších akcí.