Druhá čtvrtina pokračovala v podobném duchu a domácí fans se mohli opět díky hráči s číslem, 33 (Petr Datel) radovat z druhého touchdownu, na který v relativně krátkém čase, po krásném passu od Jakuba Malláta, navázal třetím TD Josef Drmla. Všechny tři touchdowny potvrdil ještě kicky Jonáš Matějka. Týmu Raiders se ještě do konce prvního poločasu podařilo náskok stáhnout, ale i tak první poločas končil nadějným výsledkem 21:10 pro domácí tým.

Bohužel nikdo z přihlížejících diváku si asi nedokáže vysvětlit, co se o přestávce stalo v kabině domácích, jelikož hned od počátku nastoupil úplně „jiný“ tým – útoku se nedařilo postupovat dopředu a soupeř vycítil svou šanci. Ve třetí třetině se touchdownem přiblížili na stav 21:17 a nad domácím hřištěm s umělým trávníkem se začaly stahovat mračna.

Poslední čtvrtina už byla, bohužel pro domácí, pod taktovkou soupeře, který se dál vezl na vítězné vlně a šel si přesvědčivým výkonem pro vítězství. Nejprve se Raiders necelých 7 minut před koncem dostali do vedení 21:24 a když se nepodařilo domácím zareagovat, následně potvrdili vedení dvěma 3 bodovými field goaly na konečný stav 21:30.