"Byla to tak trochu rybářská svatba, čemu nasvědčuje i fakt, že za svědka si Jakub vybral svého kamaráda, hospodáře Českého rybářského svazu místní organizace Rožmitál pod Třemšínem a baštýře firmy Rybářství Lnáře Pavla Zemka. Bohužel se svatba musela odehrát ve stanoveném omezeném počtu hostů i lidí a tak rybáři nemohli zatáhnout své sítě před radnicí v Rožmitále, ale můžeme slíbit, že o to novomanželé nepřijdou, až nám to situace dovolí.

Jakub je ve svých 25 letech velice aktivním občanem našeho města Rožmitál pod Třemšínem. Dnes je platným členem ligového týmu národní házené Spartaku Rožmitál, házená ho provází, už od mládí. Jako budoucí architekt spolupracuje již dnes s městem Rožmitál, příkladně na projektu nového zázemí autobusového nádraží v našem městě. Především je, ale srdcem rybář a platným členem ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem. Je jedním z aktivních rybářů, který se plně účastní všech akcí, jako jsou výlovy, brigády, plesy, slavnosti, závody a mnoho dalšího. Je nejmladší člen výboru rybářské organizace, kde zastává funkci referenta brigád.

Přejeme ze srdce Kubovi a Nikče šťastné manželství a hodně potomků, kteří budou své aktivní rodiče následovat a rozšíří v budoucnu tak naše rybářské řady. Mnoho štěstí do nového života přejí rožmitálští rybáři."

Autor: Aleš Haluska, ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem