Děkujeme za sponzorský dar společnosti Seyfor, s.r.o., díky kterému se mohly veletrhu zúčastnit dvě firmy: A-SoftGuns, s.r.o. a DinoTea, s.r.o.

První den veletrhu byl ve znamení příprav prodejních stánků firem a slavnostního zahájení z řad pořadatelů OA Heroldovy sady za účasti významných hostů z MŠMT či Magistrátu hlavního města Prahy. Žáci soutěžili v několika kategoriích.

Měli za úkol natočit reklamní spot, vytvořit leták a katalog, prezentovat svou firmu před porotou, prokázat svého obchodního ducha a prodat svůj výrobek či službu. Jelikož se jednalo o mezinárodní veletrh, vše probíhalo v anglickém jazyce.

Společnost DinoTea nabízela zákazníkům opravdové pití v podobě Bubble Tea a firma A-SoftGuns prodávala vybavení pro airsoft včetně zážitkového teambuildingu.

Všichni žáci se vžili do role prodejců tak, že bychom nepoznali, že se nacházíme na fiktivním veletrhu firem. Jejich úsilí přineslo ovoce, protože opravdu zazářili a ve všech kategoriích se umístili na předních příčkách.

Firma A-SoftGuns

4. místo „Nejlepší stánek veletrhu“

6. místo „Nejlepší prezentace“

7. místo „Nejlepší firma veletrhu“

8. místo „Nejlepší katalog“

9. místo „Reklamní spot“

Firma DinoTea

11. místo „Nejlepší prezentace“

12. místo „Nejlepší katalog“

15. místo „Reklamní spot“

V mezinárodním měřítku je to pro naši školu velký úspěch. Studenti získali velmi cenné zkušenosti nejen v oblasti obchodování, ale také se zdokonalili v anglickém jazyce a navázali přátelství pro přeshraniční spolupráci. Děkujeme za sponzorský dar, díky kterému mohli studenti vzorně reprezentovat naši školu.