Oba týmy si na konci minulé sezony prohodily pozice. Příbram zmizela po 30 letech z mapy profesionálního fotbalu a spadla do třetí nejvyšší soutěže. Její místo zaujala rezerva Slavie, která se do národní ligy vrátila po roce. Pražanům také patřil úvod duelu v Nymburku, nicméně všechny jejich šance Středočeši přežili. Sami si pak počkali na první příležitost, kdy po individuální akci otevřel skóre Ret.

Rezerva Slavie obměnila o přestávku kompletně celou jedenáctku a v 60. minutě napřáhl pěkně Pikolon, kterou ale Bleha zneškodnil, o chvíli později při něm stálo i štěstí, když kombinace domácích skončila trestuhodně nad brankou. Až čtvrt hodiny před koncem přišlo srovnání. Domácí Beran vypustil levačkou míč, jež skončil přesně na zadní tyči.

Poslední slovo si ale vzala Příbram, kdy přišel dalekonosný pokus i na druhé straně. Zápotočný napřáhl ze střední vzdálenosti a trefil se milimetrově přesně do horního rohu. Hosté v závěru zápasu přežili ještě dvě velké šance Pražanů a přípravu na novou sezonu zahájili vítězstvím 2:1.

Slavia Praha B – Příbram 1:2 (0:1)

Branky: 75. Beran – 37. Ret, 87. Zápotočný.

Slavia Praha B

I. poločas: Slavata – Piták, Hunal, Švec, Zachoval, Behenský, Žitný, Hájek, Belžík, Toula, Škoda
II. poločas: Rezek – Boledovič, Nazarov, Mervard, Bejbl – Š. Beran, Dufek, Koffi, Mikulanda – Rama, Pikolon.

Příbram: Šiman (46. Bleha) – Fatrdle, Švestka, Mazur (46. T. Ret), Antwi – Roušar (46. Koffi), Dohnal – Kindlmann (46. Pivetz), Čajko (46. Zápotočný), F. Ret (46. Čadek) – Gornický (46. Kareš).