Jak se bude zápas vyvíjet ovlivnila hned první minuta. Hosté faulovali ve vápně a Benešov zahrával penaltu, sotva utkání začalo. Bezpečně ji proměnil Vrňák a rozjel jednoznačnou dominanci domácích, kteří už po čtvrt hodině hry vedli 3:0. „Měli jsme výborný začátek. Prvních dvacet minut jsme je k ničemu nepustili. Následně opadla na naší straně koncentrace i tempo. Pořád jsme se ale snažili hrát svou hru, co chce po nás trenér,“ uvedl Anh Le Tuan, který se postaral o druhý gól.

„Měli jsme ještě 88 minut a my dostaneme ještě další tři. Ve čtrnácté minutě ztracený zápas. Snažili jsme se hrát, ale nešlo to,“ smutnil kapitán hostů Jan Dvořák. Rozjetý Benešov pokračoval ve výborném výkonu i po přestávce, kdy se přízemní střelou prosadil Ondřej Vosáhlo. Až za tohoto stavu se ukázali také Příbramští, nicméně proti jejich šancím se dvakrát výtečně blýskl gólman Jakub Diviš.

Fotbalisté Vlašimi budou potřebovat co největší podporu v hledišti.
Mobilizace na zápas roku. Zve předseda i kapitán klubu. Akce pro fanoušky

I on ale kapituloval, když se o jediný zásah hostů postaral Lukavský, nicméně v pohodě hrající Benešov si vrátil čtyřgólový náskok díky Štefančinovi. V tu chvíli nespokojenost hostů eskalovala naplno a hráči se začali hádat mezi sebou naplno, jak na hřišti, tak na střídačce. „Vyhrajeme doma s Domažlicemi a pak dvakrát pět, šest gólů. Jestli to je nějaká uspokojenost našeho týmu nebo se nesoustředíme …“ kroutil hlavou Dvořák.

Na druhé straně se povedlo Benešovu odčinit porážku v Domažlicích. „Tam jsme nechytili začátek. Teď jsme si řekli, že do toho šlápneme a přejedeme je,“ uvedl Le Tuan. A skutečně se tak stalo, navíc se prosadilo i pět různých hráčů. „Všichni makají na sto procent, což je vidět i na tréninku, kde se snaží všichni dávat góly ze všech pozic, zkrátka týmový výkon,“ pochvaloval si 22letý fotbalista vietnamského původu. Toho navíc čeká zápisné, jelikož se trefil poprvé v sezoně. „Kluci mi už říkali, že se připravují. Přispěji něco do kasy,“ usmíval se.

Benešov – Příbram B 5:1 (3:0)

Branky: 2. Vrňák (p), 12. Le Tuan, 15. Kulhavý, 54. O. Vosáhlo, 71. Štefančin – 67. Lukavský. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Pekař – Šťastný, Havel. Diváci: 150.

Benešov: Diviš – J. Vosáhlo, David, Kulhavý (53. Dušek), Sládek, Meszároš (68. Štefančin), Roháč (68. Sikora), Vrňák (53. O. Vosáhlo), Le Tuan (78. Ziman), Brokeš, Krunert.

Příbram B: Orijah – Dvořák, Hošek (74. Suchý), Vott (46. Cmiljanovič, Kolář, Majid (67. Nedvěd), Budínský, Gabriel (53. Alghamdi), Lukavský, Švestka, Rajtmajer.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …