Příbram v duelu využila tradičně služeb hráčů z ligového kádru. V jejím dresu tentokrát nastoupili například Emanuel Antwi, David Kilián či Roman Květ, který se po zranění dočkal svého vůbec prvního startu v letošní sezoně. Na druhé straně se zase představily hned tři tváře, které v minulosti působily u Litavky. Jednalo se o Petra Trappa, Radka Dosoudila kouče Ivana Pihávka.

Jeho tým měl proti domácí hře problémy. Hráči Příbrami lépe kombinovali, lépe se pohybovali. Navíc hosté museli řešit už ve 2. minutě hodně nepříjemnou věc, protože po kontaktu s brankářem Melicharem se vážně zranil útočník Laušman a musel střídat. Ale Hostouň bojovala, i s trochou štěstí přežila pár šancí a sama ve druhém poločase udeřila.

Utkání rozhodla situace z 57. minuty, kdy se k draženému míči se dostal nepokrytý Lohoyda a jeho ránu nešťastně tečoval do vlastní branky příbramský zadák Mezera. Brankář Melichar byl v ten moment zcela bezmocný. Svěřenci trenéra Janoty se následně hnali za vyrovnáním, přimáčkli Hostouň na její polovině, jenže v koncovce jim tentokrát nebylo přáno.

Hosté dokázali všechny šance přežít a nakonec tak nejtěsnější možné vítězství uhájili až do konce.