B-tým Příbrami trápila v posledních kolech defenziva, která byla hodně děravá. Ve třech duelech inkasovala hned desetkrát. Nyní odešla s čistým kontem, za které je rád především brankář Kočí. Přitom chybělo málo a i on by lovil míč z branky. V patnácté minutě ale trefil Káčer ze standardní situace pouze tyč.

Na druhé straně mohla jít do vedení Příbram, když fauloval Fišer. Tvrdoň se však vytáhl při pokutovém kopu a tak šly oba týmy do šaten za bezbrankového stavu. Skóre se měnilo po deseti minutách druhého poločasu. Na rohový kop z pravé strany položil hlavu Hájek a poslal míč nechytatelně k tyči.

Právě Hájek ale přidělal svému týmu mnoho starostí, když čtvrt hodiny před koncem musel jít předčasně do šaten po obdržené druhé žluté kartě. Kočí se musel činit až v závěru, kdy musel vyrážet střelu hostů. Domácí celek však jedinou hrozbu pohlídal a po měsíci udržel čisté konto.

Příbram B – Plzeň B 1:0 (0:0)

Branky: 54. Hájek. ŽK: 4:1. ČK: 1:0. Rozhodčí: Tesař. Diváci: 100.

Příbram B: Kočí – Dvořák, Jelínek, Vott, Januška, Kolář, Vlček (46. Plesl), Budínský (84. Jurica), Hájek, Vostárek (90. Šimůnek). Cmiljanovič (58. Hevessy).