Nutno podotknout, že oba týmy si dělily body spravedlivě. Zápas sice nabídl několik šancí, jak Příbram, tak Králův Dvůr si ale v průběhu celého duelu vytvořily pouze jednu vážnější příležitost. Nejprve o sobě dali až ve druhém poločase vědět hosté. Kraus si naběhl na zadní tyč, jeho ránu z voleje ale parádně zlikvidoval Orijah. V závěru duelu pak vyslal parádní ránu Lukavský. Míč však skončil na tyči.

„Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že budeme mít bod, tak bych ho bral, po zápase bych jsem chtěl ale tři,“ poznamenal trenér Příbrami Lukáš Růžička. Ještě víc smutnější byl poté, co po střele Lukavského dorážel Nedvěd, který byl před gólmanem a možná byl lehce faulován, nicméně rozhodčí nechal hru pokračovat. „Mohla být penalta, ale ta se mohla pískat na obou stranách, podotkl příbramský kouč. Narážel tak na situaci, kdy jeho hráči zahráli rukou po čtvrthodině hry. I v tomto případě zůstalo vše bez odezvy rozhodčích. „Na sto procent nebyla ani jedna,“ dodal 40letý trenér.

Hostům patřil začátek utkání, hrozili hlavně ze standardních situací, kterých měli požehnaně. „Kvůli nim jsme se zbytečně dostávali pod tlak. Prvních dvacet minut jsme dělali chyby, darovali jim rohy,“ mínil Růžička. S čím mohl být naopak spokojen, tak rozhodně s přechodem do útoku v podání jeho svěřenců a dalších věcí s tím spojených.

Rezerva Příbrami tak zvládá anglický týden ve třetí nejvyšší soutěži nad očekávání a ze dvou odehraných utkání získala čtyři body. „Co se týká kondice, tak hráči zvládli utkání v pohodě. Stejně mám středeční tréninky náročné podobné zápasům,“ řekl Růžička. Jeho svěřenci se dotáhli na týmy před sebou a ze třinácté pozice ztrácí na devátý Benešov pouhé dva body.

Příbram B – Králův Dvůr 0:0

ŽK: 0:3. Rozhodčí: Vychodil – Matyš, Novotný. Diváci: 142.

Příbram B: Orijah – Dvořák, Přívozník (46. Přívozník), Vott, Vostárek, Kolář (61. Hýsek), Gabriel (61. Gomický), Lukavský, Švestka, Alghamdi (41. Majid), Rajtmajer.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...