Příbram byla od začátku lepší a po zásluze šla do vedení gólem Gormického ze třicáté minuty a dlouho si náskok držela. Hosté spíš čekali na brejky, nicméně se jim podařilo srovnat nejprve hru, až pak skóre až po přestávce.

Matyáš Coňk zařídil na Dukle vítězný gól
Žolík Coňk po vítězné trefě: Věděl jsem, že čas přijde

„Typický zápas pro nás. Herně jsme byli lepší, ale na to se fotbal nehraje. Chybí nám finální a předfinální fáze. Musíme být v ní lepší, víc se tlačit a jít za gólem, což neděláme,“ hlesl asistent trenéra Tomáš Wágner jinak hráč A-týmu, ale v současnosti zraněn a tak vypomáhá béčku v roli kouče.

Komárovu se podařilo srovnat v 74. minutě z penalty zásluhou Pužíka. „Zápas se hraje devadesát minut, a když vedeme 1:0, tak je jasné, že soupeř může z něčeho udeřit, i když jsme měli hru pod kontrolou. Stačil jeden brejk, dát si tam tělo a ve výsledku z toho byla penalta. Není to ale poprvé, co se nám tohle stalo,“ komentoval Wágner.

Roman Bednář zažil vítěznou premiéru na lavičce Příbrami
Náročných 48 hodin Bednáře. Celá záležitost zaskočila všechny. Krejčímu děkoval

Po srovnání na 1:1 si už ani jeden tým žádnou šanci nevypracoval a tak se béčko Příbrami rozešlo s Komárovem smírně. „Dostaneme na 1:1, a pak ve zbytku, kdy nám zbývá přibližně dvacet minut, jsem na hráčích neviděl, že by chtěli zvrátit výsledek, což mě mrzí,“ řekl Wágner. Záložní příbramské družstvo tak nadále drží pozici ve středu tabulky Divize A.

Příbram – Komárov 1:1 (1:0)

Branky: 30. Gormický – 74. Pužík (p).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...