V Příbrami jsou áčko s béčkem jako noc a den. Zatímco profesionální celek ve druhé lize se zkraje trápil, byl těsně nad sestupovými příčkami a po zářijové reprezentační pauze se odrazil k lepším výsledkům, kdy uhrál pět výher v řadě, tak v případě rezervního družstva se jedná o pravý opak. Od poloviny devátého kalendářního měsíce čtyřikrát remizoval, naposledy teď v Českém Krumlově, porazil pouze Klatovy, a přední pozice se mu začínají vzdalovat.

Zejména poslední remíza příbramský realizační tým hodně rozzlobila. Ztratit body na půdě posledního se stát nemělo. Zvlášť, když Krameš s Brabcem zařídili rychle vedení 2:0. Domácí ale ještě do přestávky snížili, čímž se dostali zpět do zápasy a po změně stran dvakrát dokonce srovnat. Naposledy šest minut před koncem, kdy odpověděli na trefu Šindlera a rezerva Příbrami si tak musela chtě nechtě o body s Českým Krumlovem dělit.

„Nespokojenost s výsledkem a částečně i předvedenou hrou. Mrzí nás hlavně podcenění průběhu utkání za stavu 2:0 a dva obdržené góly ze standardních situací,“ uvedl trenér Dominik Mašek.

Český Krumlov – Příbram B 3:3 (1:2)

Branky: 45. Kolář, 64. Kuna, 84. Gelnar – 16. Krameš, 26. Brabec, 78. Šindler. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Jakl – Popelka, Wulkan. Diváci: 156.

Příbram: Babka – Kareš, Krch (90. Papst), André (62. Koffi), Brabec, Krasniqi (75. Šindler), Krameš, Roušar (75. Gerža), Čížek, Šurýn, Biricz.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...