Čtyřicet minut se pro ně vyvíjelo slibně, pak domácí obraně unikl Němec, který utíkal sám na Víška. Puchmajerovi nezbylo nic jiného, než soupeře stáhnout k zemi a ihned viděl červenou kartu. Sám věděl, co udělal a bez jakýkoliv protestů odešel do šaten.

Dobříš v tu chvíli 1:0. V devatenácté minutě se po rohovém kopu prosadil hlavou Talůžek, který vyskočil nejvýše a překonal Tomu. Jakmile ale museli hrát v oslabení, tak se hrálo na domácí branku. Bezprostředně po vyloučení Puchmajera podržel svůj tým dvakrát Víšek. Po změně stran ale byla pouze otázka času, kdy hosté překlopí skóre na svou stranu.

Kosmonosy vrátily doma Tochovicím úder
Zkrat za nesportovní chování zhatil Tochovicím naděje na body

A také se tak stalo. Nejprve se bezprostřední prosadil Novotný, na něhož později navázal Kostka. V tu chvíli se zdálo, že je o utkání rozhodnuto. „„Nejdřív dostaneme blbý gól po standardce a druhý padl po krásným centru, kdy ho trefil do hlavy na malém vápně. S tím se dalo těžko něco dělat,“ glosoval Talůžek.

Domácí se však vzchopili a připravili pro fanoušky hektický závěr. V 89. minutě se ale Talůžek postaral o vyrovnání. Na kopačce měl posléze i tři body, jeho pokus ale na poslední chvíli vykopl jeden z hostujících obránců. „V poslední minutě jsem šel sám na bránu, mohl jsem rozhodnout na 3:2. Gólmana jsem prostřelil a frajer za ním míč vykopl,“ smutnil dobříšský kapitán. Po tom průběhu pro nás bod dobrý, mohli jsme mít tři. Je to smolné,“ hlesl Talůžek.

Dobříš – Meteor Praha 2:2 (1:0)

Branky: 19. a 89. Talůžek – 53. Novotný, 64. Kostka. ŽK: 1:1. ČK: 1:0. Rozhodčí: Havlík – Tesař, Janíček. Diváci: 200.

Dobříš: Víšek – Procházka, Pokorný, Talůžek, Čížek (85. Petrlík), Puchmajer, Horáček (61. Píša), Janda (61. Masopust), Soukup, Machač, V. Šrain.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …