Trenér Ladislav Šach tak byl plný pozitivních dojmů, protože tréninkový kemp naplnil všechna jeho očekávání. „Hráči, kteří se soustředění zúčastnili, splnili všechny tréninkové dávky na sto procent, takže panuje spokojenost,“ konstatoval s potěšením sedlčanský lodivod.

Po dvou předchozích nezdarech, které přišly s dorostem 1. FK Příbram a Uhelnými Sklady Praha, mu udělala radost i první zimní výhra, kterou svými brankami zařídili kapitán Brotánek, Marek Sirotek, jehož centr si jeden ze sušických hráčů srazil do vlastní sítě, dorostenec Bláha, který dal svůj první gól za A mužstvo, Hájek a Dvořák. „Přestože jsme měli za sebou náročné soustředění, v utkání se projevila naše kvalita. Přeci jen Sušice hraje o dvě soutěže níže, což by s veškerou úctou k soupeři mělo být znát. Jsem rád, že jsme to potvrdili. Vítězství je důležité hlavně z hlediska sebevědomí hráčů, ale pořád jde jen o přípravu,“ uvedl Šach.

Sedlčany budou nyní pokračovat v přípravě na jarní část v domácích podmínkách. Další přípravný duel pak odehrají v sobotu, kdy na svém umělém trávníku přivítají účastníka I. A třídy Mníšek pod Brdy.