Čtyři góly za poločas, kde se ve vás vzala taková produktivita?
Věděli jsme, že musíme vyhrát. Šlápli jsme do toho a vyšlo to parádně

Co se stalo, že jeden týden dostane v Náchodě 0:3 a následně doma deklasujete pěti góly?
V Náchodě jsme hráli hrozně, fakt šíleně. Moc nám nepomohl ani terén, který tady není taky nejlepší, ale tam nám to fakt nesedlo. Dlouhá cesta a na utkání jsme se opravdu nesoustředili. Teď jsme předvedli mnohem lepší výkon.

Chtěli jste porážku z Náchoda odčinit o to víc?
Určitě!

Čekali jste i vy sami, že budete mít takhle dobrý nástup?
Přáli jsme si ho. Nevěděli, jsme, zda nám to vyjde, ale dali jsme do toho všechno.

Co bylo klíčové k takhle vysoké výhře nad Poříčany?
Určitě důraz a proměňování šancí.

Podruhé v sezoně jste dal dva góly navíc po dlouhé době. Jste rád, že jste ukončil půst?
Snažím se teď mnohem častěji střílet a zatím mi to tam padá, tak snad to vydrží co nejdéle a pomůžu týmu.

Proti Poříčanům jste zahráli konečně i s klidem do obrany, až na poslední minutu. Zapracovali jste na defenzivě?
Jasně! Snažíme se jí trénovat. Hodně nám pomohlo, že jsme se dostali rychle do vedení.

Tochovicím se zatím na jaře v domácím prostředí daří náramně.
Poločas snů v podání Tochovic. Doma deklasovaly Poříčany

Na druhou stranu zase inkasovaný gól v závěru. Proč se nedaří odehrát utkání s nulou?
Už si myslíme, že je konec. Nesoustředíme se už tolik.

Poprvé v sezoně jste opustili poslední pozice v tabulce a vyhoupli jste se na dvanácté místo. Odrazili jste k lepším zítřkům?
Naše výkony jdou nahoru. Budeme se snažit a myslím si, že se zachráníme.

Nicméně i když jste dvanáctí, tak mezi vámi a poslední Kutnou Horou je rozdíl jednoho bodu?
Já vím. Musíme se snažit dál a snad nám to vyjde.

V příštím domácím zápase budete hrát právě s ní. To bude další duel o šest bodů ..
Určitě! Musíme zase. Nejlépe teď i venku a udělat střed, abychom si mohli soutěž v klidu dohrát.

A zároveň odčinit strašáka z Kutné Hory, kdy jste o výhru přišly v poslední minutě.
Jasně. Měli jsme špatný začátek sezony, ale jdeme nahoru a bude to dobré.