Utkání přineslo oboustranně útočnou hru. První únik Maryšky skončil nepřesnou přihrávkou, následně se o skórování neúspěšně pokusili opět Maryška a Kopečný. Za hosty zahrozil Brandejs, ale tečovanou střela skončila vedle branky. V 11. minutě stoper Štětí Ransdorf podběhl míč a unikající Maryška poprvé skóroval. Po špatném výkopu gólmana Jelínka, se následně pokusil Junek o jeho přehození, ale neúspěšně.

To už se však v 16. minutě nedalo říct o dalším útočném brejku Maryšky, který skončil ještě přihrávkou na J. Šraina, který vstřelil druhý gól. Do třetice únik Maryšky zlikvidoval brankář, ale v 24. minutě našel Václav Šrain svého bratra Jana a ten přidal třetí úspěch. Pak se na chvíli hostující hráči vzchopili, tečovanou střelu Kaly vyrazil na roh Weber a únik Vokouna zastavil Talůžek.

Domácí nezlomilo ani to, že musel pro zranění odstoupit autor dvou branek J. Šrain. Ve 38. minutě našel V. Šrain přesnou přihrávkou Junka a ten skóroval po čtvrté. V závěru první půle Weber vyrazil střelu Ransdorfa a za pomoci Pokorného vytěsnil i dorážku Brandejse.

Druhé půle začala dalším pokusem Brandejse, který opět zkrotil Weber. Poté se střela Kopečného do branky sice nevešla, ale v 50. minutě byl v pokutovém území faulován Maryška. Pokutový kop bezpečně proměnil Junek. Za čtyři minuty poslal centr Petrlíka Maryška hrudí po šesté do sítě.

Snížit mohl Slavíček, ale Weber byl opět proti. Hosté se dočkali až v 65. minutě, kdy pěknou střelou z dvaceti metrů korigoval Vokoun. V 69. minutě hostující gólman sice vykopl střelu Maryšky, avšak Junek dorazil míč do branky po sedmé. Čtyři minuty před koncem po akci Slavíčka snížil hrozivý výsledek střelou k tyči Vokoun.

Dobříš – Štětí 7:2 (4:0)

Branky: 38, 50. (pen.) a 69. Junek, 11. a 54. Maryška, 16. a 24. J. Šrain – 65. a 86. Vokoun. Rozhodčí: Tryzna. Diváků: 125.

Dobříš: Weber – Horáček, Talůžek, Pokorný, V.Šrain – Junek (71. Chýla), Puchmajer, Soukup, Kopečný - J. Šrain (33. Petrlík), Maryška.