Tatran šel oproti poslednímu souboji s Milevskem do utkání v mnohem lepším rozpoložení. „Částečně se vyprázdnila marodka, na které zůstali už jen David Krůta, Dominik Němec a Honza Vystyd. A hned to bylo na výkonu mužstva znát. Meteor sice vysoko napadal, ale my jsme dobře kombinovali a hrozili především z rychlých protiútoků,“ líčil trenér Ladislav Šach, jehož mužstvo poslal už po třinácti minutách do vedení Senft. „Šancí jsme měli více, byla jen škoda, že jsme v první půli žádnou další neproměnili,“ povzdychl si kouč.

A tak Meteor téměř okamžitě po návratu z kabin vyrovnal, když využil nabídnutý pokutový kop. Následně se strhla velká přetahovaná. Po hodině hry našel Kdolský hlavu Brotánka a Sedlčany znovu vedly. Ovšem za dalších deset minut bylo všechno jinak. Pražané i díky druhé odpískané penaltě otočili na 3:2 a poprvé v zápase byli o krok vpředu. Ale jen krátce, protože prakticky hned po rozehrání Dvořák vybídl Senfta k jeho druhému zásahu a sedlčanský střelec nezaváhal. „Mohl dokonce zkompletovat hattrick, ale v další šanci ho domácí brankář vychytal,“ podotkl Šach.

Přesto se Sedlčany čtvrté radosti dočkaly. Tři minuty před koncem vymetl z přímého kopu šibenici Kdolský a zdálo se, že se bude jednat o vítězný gól. V úplném závěru ale Tatran zapomněl na zadní vrátka a domácí srovnali na konečných 4:4.

Sedlčanský trenér Šach byl po utkání přesto spokojen. „Naši hráči předvedli dobrý výkon. Jestli budou tímto způsobem hrát, nemusíme mít v sezoně obavy o dobré výsledky,“ ujistil.

Meteor Praha– Sedlčany 4:4

Poločas: 0:1. Branky Sedlčan: Senft 2, Brotánek. Kdolský.
Sedlčany: Glogar (46. F. Dřevojan ) – P. Lípa (46. Hájek), Brotánek, D. Čejda, M. Krůta, Kdolský, M. Dvořák, Kvěch, Soldát (60. M. Sirotek), Senft (70. V. Lípa), Haas (60. Matoušek).

Navrátilec. Stoper Matěj Chaluš už zase válí za Příbram, kde bude hostovat do konce sezony.
Chaluš: Necítil jsem se nejlépe, proto jsem zvolil návrat do Příbrami