„Soupeře jsme překvapovali celý zápas, ten čuměl. Ale hráli jsme bez brankáře, který dělal neuvěřitelné chyby. Strašný je slovo, které můžu použít,“ zlobil se na 21letého brankáře kouč hostů. Jeho svěřenci přitom začali skvěle. Už v páté minutě je poslal do vedení Libanonec El Baba. Cizinci byli jedním z mála pozitiv, které Pružina na zápase našel. Dalším byl výkon dorostence Procházky, který dle slov trenéra zahrál výborně.

Domácí se z rychlého gólu Příbrami otřepali a ještě do přestávky se jim podařilo skóre otočit. Ve 23. minutě vyrovnal Marek Novák a na 2:1 upravil dvě minuty před poločasem hlavičkující Tomáš Tauber. „Zhruba od desáté minuty jsme byli dominantnějším týmem a měli jsme i další šance, ze kterých jsme mohli rozhodnout už dříve,“ uvedl kouč domácích Lukáš Zeman.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a Příbramští mohli srovnat i skóre. V 57. minutě podržel domácí při šanci hostů Matoušek. Brankář Lomu měl obrovské štěstí v 69. minutě, kdy Středočeši po brejku napálili břevno. Domácí kouči následně vyšel tah s nasazením Jakuba Kubovského do hry, který dal po dvou minutách pobytu na hřišti krásnou branku na 3:1. Hosty pak po třech minutách uzemnil gólem na 4:1 Aleš Nešický. I tento gól z velkého úhlu a přes zeď jde za Babkou, který inkasoval opět na přední tyč.

Posledních deset minut bylo vůbec divokých. Domácí pak poněkud lehkovážně darovali Příbrami gól na 4:2, z protiútoku však Zbyněk Musiol uzavřel na konečných 5:2 pro Lom. „Jedinými negativy jsou naše hra v úvodních deseti minutách, kdy jsme se nechali zaskočit, a potom druhý obdržený gól, kdy jsme otáleli s rozehrávkou. Jinak jsme ale utkání odehráli dobře a pět vstřelených gólů je super,“ liboval si Zeman.

Lom – Příbram B 5:2 (2:1)

Branky: 23. Novák, 43. Tauber, 79. Kubovský, 82. Nešický, 85. Musiol - 5. El Baba, 84. Sayed.

Lom: Matoušek – Škrleta (67. Vysušil), Brabec, Slavík, Grobár (67. Mácha) – Skopec – Schramhauser (70. Musiol), Nešický, Javorek (70. Šimák), Novák – Tauber (77. Kubovský).

Příbram B: Babka – Schindler, Procházka, Lojin (74. Fryš), Jaňour (46. Krajdl), El Baba, Hýsek, Popovič, Štěpánek, Sayed, Kareš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...