Dlouho se toho ve Slaném moc nedělo, kvýjimkou byla rána hostujícího Šraina metr nad a pokusy domácích Vašáka a Furmánka. Ve 37. minutě přišla pro domácí rána. Zbytečně ztratili míč na půlce, Dobříšští ho bleskově posunuli na Procházku, který krásnou ranou na zadní tyč poslal hosty do vedení. Strnulý soupeř mohl do půle inkasovat novu, avšak Junkovu střelu lapil Sedlák a přízemní pokus Šraina proskákal těsně vedle.

Po změně stran se tým trenéra Martina Nového oklepal, i tak byl ale blízko smrtící injekce, hosté totiž po rohu nastřelili tyčku. Mrzelo je to dvacet minut před koncem, když střídající Galbavý vysunul Vimra a ten dostal míč před branku, kde byl na správném místě Nádeníček - 1:1. Slaný pak mohlo překlopit důležitý duel na svou stranu, protože po přihrávce Furmánka si jeden z dobříšských obránců málem dal vlastní gól. Poslední slovo patřilo hostům. Nebezpečný Procházka vyslal na Sedláka málo prudkou střelu a navíc těsně minul.

"V obraně Dobříše kraloval narostlý kapitán Talůžek a v celém utkání jsme příliš šanci na vstřelení branky neviděli ani na jedné straně. Spokojenější tak určitě jsou hosté, kterým se podařilo udržet tříbodový odstup před naším týmem. My jsme dokázali z lejna vyšťourat bod a tak blbá nálada ve Slaném trvá, neboť výhrou nad marným Tatranem Rakovník se přes nás přehnal až dosud předposlední Ostrov," konstatoval smutně vedoucí domácího týmu Milan Šúr.Jeho tým zakončí podzim duelem v Kladně. Dobříš zakončí podzimní část domácím duelem se Štětím

Slaný – Dobříš 1:1 (0:1)

Branky: 70. Nádeníček – 37. Procházka. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Mrkáček. Rozhodčí: 100.

Slaný: Sedlák – Bíba, Panocha, Jaráb, Vašák – Mareš (81. Koula) – Maroušek (66. Hansl), Furmánek, Novotný (66. Galbavý), Vimr – Nádeníček.

Dobříš: Weber - Procházka, Pokorný, Talůžek, Puchmajer, Junek (71. J. Šrain), Kilián, Machač, V. Šrain (85. Janda), Masopust, Kozohorský.