Chtěli zlepšit defenzívu, ale stále mají na čem pracovat. Tochovice opět propásly začátek zápasu, kdy v páté minutě otevřel skóre po krásné kombinaci domácích Štěpánek a ještě do poločasu zvýšil vedení Trutnova Brejcha, který zůstal osamocený z druhé vlny a z prostoru pro penaltu lehce přidal druhý gól Trutnova.

„Máme v obraně hrozné díry. Musíme na ní zapracovat, protože dostávat v každém zápase čtyři góly, je strašné,“ stěžoval si po domácím utkání s Horky nad Jizerou Petr Sirotek a jeho slova se potvrdila i v Trutnově. Opět Tochovice odehrály líbivé utkání, vzadu ale opět obdržely kvarteto branek a s tím se dá těžko bodovat.

Tochovice i v Krkonošském podhůří dělaly, co mohly, aby získaly alespoň bod. Právě Sirotek po nádherné individuální akci snížil a dal hostům naději. Vzápětí ji jim však vzal po rohovém kopu Jirousek a nádherně proměněným přímým kopem pohřbil Zieris.

Na druhé straně upravil až v závěru Pazderník, který se rovněž prosadil ze standardní situace zpoza šestnáctky, nicméně jeho pokus nutno podotknout přizvedla obranná zeď. Situace se pro Tochovice začíná lehce zhoršovat, protože na předposlední Kutnou Horu ztrácí čtyři body. Ta navíc v minulém kole doma porazila Trutnov 2:1.

Trutnov – Tochovice 4:2 (2:0)

Branky: 5. Štěpánek, 40. Brejcha, 80. Jirousek, 84. Zieris – 72. Sirotek, 92. Pazderník. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Martínek. Diváci: 135.

Tochovice: Beran – Vokurka, Pazderník, Mourek, Jendruščák (69. Benda), Sirotek (84. Ivaník), Vašek, J. Čížek, Dušek, M. Čížek, Matoušek (59. Sýkora).


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …