Příbramské béčko bojovalo v minulé sezoně o setrvání v divizi až do poslední chvíle. Až výhra nad posledním Petřínem s řadou opor z A-týmu mu zajistila příslušnost ve čtvrté nejvyšší soutěži. Nyní ale došlo k velké obměně. Zkušeného Lubomíra Pružinu střídají na lavičce úplní nováčci. Trenérského řemesla se ujmou mladíci.

„Radikální omlazení trenérského štábu je možná netradiční. Od kluků si slibujeme nejen progresivní přístup. Využijeme jejich bohatých fotbalových zkušenosti směrem k našim mladíkům, kteří by měli časem tvořit naši širší základnu pro A-tým i pilování nových talentů," vysvětloval změnu na klubovém webu ředitel Jan Starka.

Od nové sezóny povede příbramský B-tým jako hlavní trenér Dominik Mašek, který se rozhodl uzvřít v 28 letech profesionální fotbalovou kariéru. Jeho asistenty budou kapitán A-týmu Tomáš Wágner, jehož bohaté ligové zkušenosti budou velkým přínosem, druhým pak Karel Krejčí mlaldší, který patří mezi odchovance příbramského fotbalu a v minulé sezóně hrál krajský přebor v barvách Strakonic.

Rezervní tým Příbrami aktuálně odstartoval letní přípravu. V kádru se bude pohybovat i několik hráčů, kteří se nedostanou po letní přípravě do druholigového A-týmu.