Tochovičtí zažili krutý budíček a to nejen kvůli brzkému vstávání k zápasu, ale i co se samotného utkání týče. V páté minutě si hosté rychlou kombinací narazili a Brejcha měl snadnou cestu k otevření skóre. „Špatné dostoupení i komunikace. I Soupeř ale dobře vyřešil danou situaci, takže od něj pěkný gól,“ viděl celou situaci Jiří Vlček.

Svěřencům trenéra Marka Zárybnického dělalo velké problémy herní pojetí Trutnova. „Byli jsme stoprocentně nachystaní na tenhle zápas. Čekali jsme takovou hru, ale nedokázali jsme se ji přizpůsobit,“ podotkl Vlček. I tak ale dokázaly jeho zásluhou Tochovice srovnat. Na hranici šestnáctky se elegantně otočil kolem obránce a následně poslal nechytatelnou ránu pod břevno.

Chvilku před přestávkou ale přišla krutá rána pro domácí. Nákop za obranu se snažil řešit Beran skluzem, avšak minul míč a trutnovský Štěpánek měl následně snadnou úlohu poslat míč do odkryté brány.

Ve druhém poločase se Tochovice marně snažily vyrovnat. Trutnov si náskok pohlídal a odvezl si domů tři body. „Z naší strany tam bylo několik neproměněných šancí. Soupeř dobře bránil a nedokázali jsme se přizpůsobit jeho obraně, abychom ve druhé půli mohli ohrozit jeho branku,“ přiznal Vlček.

Tochovice tak po skvělém vstupu do jara zaznamenali na domácí půdě druhou porážku v řadě. Na ní ale musí hodně rychle zapomenout, protože už ve středu večer je čeká zřejmě klíčová dohrávka celého jara, kdy na vlastním hřišti přivítají Kutnou Horu.

Tochovice – Trutnov 1:2 (1:2)

Branky: 19. Vlček – 5. Brejcha, 39. Štěpánek. ŽK: 0:3. Diváci: 150.

Tochovice: Beran – Vokurka, Pazderník, Balík, Jendruščák (83. Janů), Sirotek, Čížek, Dušek, Matoušek, Vlček, Tošovský (61. Vašek).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...