Sedlčany podlehly doma Soběslavi 0:3. „Porážka byla zasloužená, protože soupeř byl ve všech herních situacích lepší. Předčil nás v rychlosti, důrazu a dal nám lekci v proměňování šancí,“ vyjmenoval hlavní příčiny prohry vedoucí sedlčanského mužstva Jiří Voráček.

Zápas byl v úvodu oboustranně opatrný, ale postupně začali hosté přebírat otěže zápasu do svých rukou. K vítězství je pak nesměrovaly dva slepené góly v závěru prvního poločasu. Nejprve ve 37. minutě otevřel skóre Kutner, načež hned po rozehrání a chybě domácích se dostal do brejku Vaněk a zvýšil.

Stejný hráč pak deset minut po přestávce svým druhý gólem završil výsledek zápasu. „Za to, že jsme nedostali potupného bůra, vděčíme především výborným zákrokům brankáře Dřevojana. Je potřeba rychle na nepodařený zápas zapomenout a připravit se na sobotní zápas v Hořovicích,“ dodal Voráček.

Dobříš dopadla ještě hůře. V zápase divize B na půdě Neratovic ztratila naději na body během dvaceti minut, kdy inkasovala čtyři góly a nakonec odjela s debaklem 2:6, když obě její branky dal Patrik Junek.

Mužstvo navíc kvůli vyloučení přišlo minimálně pro další duel o kapitána Roberta Talůžka.