„Musím být negativní. Utkání se nám zase vůbec nepovedlo. Hra nebyla dobrá. Nelíbila se mi spousta individuálních výkonů. Měli bychom tomu dát víc. Někteří hráči nejdou ani na hranu, natož za ní, sebeobětování. Těžko se mi hledají slova. Myslím si, že Olomouc nehrála tak dobře, aby si odvezla tři body,“ nebral si servítky po utkání trenér Roman Bednář.

Stejně jako v minulých domácích utkáních, tak i nyní s béčkem Sigmy doplatila Příbram na mizernou finální fázi a koncovku. Jediná střela, která mířila mezi tři tyče, byla v podání Hoška v 82. minutě, jež ještě byla tečovaná a Digaňa jí zneškodnil s vypětím všech sil. Hanáci přitom na druhé straně z podobné situace udeřili. Melichar se marně natahoval po sraženém pokusu Šípa.

Příbram podobně jako v minulých domácích utkáních byla dominantní, tlačila, ale hosté jí ubránili. Rezerva Olomouce podobně jako před ní Vlašim udeřila z ojedinělé akce a odvezla si tři body. Svěřenci Romana Bednáře se téměř vůbec nedostali do zakončení. Vyjma pokusu Hoška šly skončily příležitosti Falla či kapitána Hušbauera vedle.

„Postupný útok nám vůbec nevycházel. Máme určité principy, na kterých stavíme a které trénujeme každý týden. Bohužel jsem je tam neviděl. Střel nebylo moc,“ posteskl si Bednář. Na obou stranách bylo k vidění mnoho nakopávaných balónů, zatímco naopak kombinace po zemi se téměř vytratila. „Určitý záměr tam byl, ale rozhodně ne celé utkání. Máme plán, který se hráči snažili dodržet, ale máme taky B a C, což jsem tam neviděl,“ řekl příbramský kouč.

Příbram tak třetí domácí porážkou 0:1 nadále zůstává ve středu tabulky, zatímco její přemožitel Z Olomouce získala z posledních čtyř utkání už deset bodů a vyhoupl se místo ní na páté místo tabulky. Vůbec poprvé v duelu těchto dvou celků se radoval z vítězství hostující tým.

Příbram – Olomouc B 0:1 (0:0)

Branky: 90+2. Šíp. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Ulrich – Pečenka, Kotalík. Diváci: 696.

Příbram: Melichar – Fišl, Jahić, Dav. Krch (46. Hošek), Dudl (77. Coňk) – Hušbauer – Nečas, Antwi (46. Švestka), F. Matoušek, Fall (84. O. Novotný) – P. Hašek (68. Andronikou).

Olomouc B: Digaňa – Dohnálek, Šíp, Zifčák (46. Hadaš), Cahel – Israel, Mikulenka (79. Muritala), Slavíček (73. Amasi), Fiala – Elbel, Langer.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...