Fotbalisté Příbrami si přichystali dárek pro všechny fanynky. Nabádá zároveň muže, aby je vzali s sebou na utkání. Ku příležitosti Mezinárodního dne žen obdrží všechny zástupkyně něžného pohlaví květinu.

„Smyslem akce je obojí. Chceme nalákat ženy do hlediště, ale zároveň jsme celou věc spojili i s tímto svátkem,“ vysvětluje marketingový o obchodní ředitel Zdeněk Brož. Muži by tak měli na páteční souboj s Líšní vzít drahé polovičky, sestry, kamarádky, maminky i babičky. Zamilované páry mohou zároveň soutěžit o tři pugety se stovkou růží. „Pokud jim soutěž nevyjde, tak si mohou dárek u nás zakoupit. Pánové tak zabodují u žen bez ohledu na výsledek utkání,“ podotýká Brož.

Příbramský klub se chystá obdarovat nejen ženy, ale také příbramskou nemocnici. Od posledního podzimního utkání se Žižkovem (1:0) vybíral v rámci charitativní akce Fotbal pro všechny generace finanční části. Celkový výtěžek v hodnotě 30 000 Kč poputuje na oddělené paliativní péče. „Částka půjde na vybavení. Konkrétně se jedná o vozíček, který by měl pomáhat pacientům doma k přesunu,“ upřesňuje Brož. Od zástupců druholigového celku si šek před úvodním výkopem převezme ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada.

„Měli jsme celou záležitost uzavřenou někdy v lednu, ale protože jsme věděli, že budeme hrát zápas v TV a s a s fanoušky jsme se neviděli, tak nám přišlo vhodné uzavřít akci těsně před úvodním výkopem,“ vysvětluje marketingový ředitel klubu. Příbram i Líšeň vstoupili do jarní části shodně porážkou 0:1. Svěřenci Karla Krejčího prohráli v Opavě, brněnský celek zase doma s Žižkovem. Hráči od řeky Litavky ale na soka z jihu Moravy umí. V obou případech ho před vlastními fanoušky porazili. Utkání začíná v 18:00.


Načítám tabulku ...