Už podruhé v této sezoně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se stal nejlepším hráčem zástupce vedoucí Příbrami. Zatímco v říjnu se radoval brankář Martin Melichar, který má za úkol gólům zabraňovat, teď patří prvenství muži, který góly naopak střílí. Tomáš Wágner za tři březnové zápasy druhé nejvyšší soutěže zaznamenal tři. Rovnoměrně si je ale nerozložil. V jarní premiéře na hřišti Karviné se neprosadil a Středočeši podruhé v sezoně (venku) prohráli.

Naopak doma proti Líšni zařídil někdejší účastník Ligy mistrů a reprezentant do 21 let obě příbramské branky. Po dvaceti minutách předvedl přesnou hlavičku a po hodině hry proměnil penaltu. Uhrinův výběr zvítězil 2:0 a uhájil první místo tabulky. Výhru navíc potvrdil v následujícím kolem v Prostějově. O vítěznou trefu se znovu postaral Wágner. Druhé utkání po sobě si vzal na starost exekuci pokutového kopu a opět nezaváhal.

Bezmála dvoumetrový útočník je v kádru Příbrami tak trochu úkazem. I po zimní pauze zůstal u Litavky jediným třicátníkem. Zato klíčovým. S dvanácti góly je nejen nejlepším střelcem lídra, ale také celé FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na čele střelecké tabulky má jednobrankový náskok na druhého Suchana z Vlašimi. Dnes už bývalý trenér Příbrami Tomáš Zápotočný si na podzim pochvaloval, jak Wágner usměrňuje mladší spoluhráče. Pomáhá jim radami, kam si naběhnout a kam chce dostat přihrávku. Dá se předpokládat, že se to nezměnilo ani s příchodem nového kouče a jarní části sezony.