U řeky Litavky ještě převládá zklamání z vyřazení v baráži. I když jak nastínil sám kapitán týmu Tomáš Wágner, tak vzhledem k situaci, v jaké se klub nachází, tak i samotná účast v prolínací soutěži o postup mezi elitu se musí brát jako zázrak. Nyní už je ale potřeba myslet na příští sezonu, která přijde co nevidět, vždyť první mistrovské utkání je naplánování už na víkend 22. a 23. července. Trenér Krejčí se ale směrem k nadcházejícímu ročníku zatím odmítl bavit.

„Nerad bych se o příští sezoně bavil. S majitelem se o tom budeme teprve bavit. Je třeba si sednout, jak vůbec bude vypadat kádr směrem k ní,“ řekl tajemně bezprostředně po utkání v Pardubicích. Velká řada hráčů byla v týmu na hostování a těžko odhadovat, zda se v kádru objeví i v příští sezoně. V Příbrami se bude těžko skládat kádr na příští sezonu.

Krejčí ale zároveň zhodnotil dosavadní působení u řeky Litavky. „Samozřejmě to nebyla jednoduchá štace. Musím přiznat, že zápasů během šesti týdnů bylo dost. I s baráží jsme odehráli devět zápasů. Většinou se hrálo středa-neděle. Potřeboval jsem prostor trošku s hráči potrénovat a dám tam i taktické věci,“ uvedl 54letý trenér.

Zároveň přišla řeč i na jeho těžký start, kdy přišel k týmu uprostřed týdne a neměl prakticky žádný čas na přípravu. „Po úvodních zápasech, které se nevydařily, jsme udělali kus práce, což bylo vidět i v baráži. Pokud hráči dodržovali nějaký plán, tak taktika fungovala i na ligový tým a byli jsme konkurenceschopní,“ pochvaloval si Krejčí.