Dlouho hledali recept na dobře připravenou opavskou hru. Příbramští měli co dělat, aby udrželi bezbrankový stav. Brankář Melichar musel na začátku tým podržet po rohovém kopu. Až následně se hra vyrovnala. Domácí se osmělili až deset minu po přestávce. Pokus ze střední vzdálenosti ale mířil jen těsně vedle branky.

Až v 74. minutě si mohli fanoušci poprvé v této sezoně zakřičet gól. Hosté ztratili míč ve středu hřiště, domácí šli do okamžitého brejku, který zakončil Jakub Nečas. Podruhé v řadě se tak postaral o vítěznou branku. Osmadvacetiletý záložník mohl gólové konto ještě rozšířit, sedm minut před koncem ale odmítl zařídit pojistku, když si ukopl míč z prvního doteku. Příbram ale toho litovat nemusela, protože udržela hubený náskok a před domácími fanoušky se radovala z vítězství 1:0.

„Je to krutá prohra. Musím říct, že jsme tady hráli daleko lepší zápas než na jaře. Soupeře jsme vůbec k ničemu nepouštěli. Hráli jsme dobře , organizovaně. Zápas rozhodla jedna naše chyba ve středu pole. Tým si uvědomuje, že ztratil minimálně bod a hodně nás to mrzí,“ řekl trenér Opavy Miloslav Brožek.

Příbram – Opava 1:0 (0:0)

Branky: 74. Nečas. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Rouček – Machač, Ježek. Diváci: 916.

Příbram: Melichar – F. Matoušek, Jahić, Fišl – Vott (69. Dav. Krch), Hušbauer (85. Biricz), Sunzu (69. Jandera), Dudl, Antwi (46. Vokřínek) – Wágner, Nečas (90. Nkwinga).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...