Směsice klubů z různých soutěží čeká na Příbram v průběhu zimní přípravy. Od těžkého startu s prvoligovými celky až po střetnutí s týny ze třetí nejvyšší soutěže. Přesně tento mix mají v plánu fotbalisté pod vedením kouče Tomáše Zápotočného, kteří se budou chtít ideálně hned zkraje sezony odrazit co nejdále od sestupových příček ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE.

Po týdenním drilu sehraje Příbram první přátelské utkání s aktuálně druhým týmem nejvyšší soutěže Viktorií Plzeň. Hrát se bude na západě Čech, čeká se ještě na přesný čas začátku duelu. Následovat budou další dva duely s prvoligovými celky – Českými Budějovicemi a Mladou Boleslaví. Ve všech případech se bude hrát na půdě soupeřů.

Svěřenci Tomáše Zápotočného se poprvé v domácím prostředí představí až na konci ledna, kdy přivítají na vlastní půdě ambiciózní třetiligový Králův Dvůr. Poté už Příbram narazí pouze na týmy ze stejné soutěže nebo týmy z České fotbalové ligy. Generálka je v plánu 26. února v Písku.

Od duelu s Českými Budějovicemi budou příbramští fotbalisté hrát vždy v pravidelném týdenním režimu, na který plynně naváže startu jarní části druhé nejvyšší soutěže. Hned zkraje je naplánován jeden z klíčových zápasů. Středočeši přivítají doma poslední Viktorii Žižkov a už v prvním ostrém utkání v roce 2022 se bude hrát o stěžejní body směrem k záchraně.

Plán zimní přípravy fotbalistů Příbrami

5. ledna - Zahájení zimní přípravy
12. ledna: Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram (čas bude upřesněn)
15. ledna: Dynamo České Budějovice - 1.FK Příbram 11:00
22. ledna: Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 10:30
29. lednaí: 1.FK Příbram - Králův Dvůr 14:00
5. února: Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 10:00
12. února: 1.FK Příbram - Admira Praha 10:00
19. února: Vlašim - 1.FK Příbram 11:00
26. února: Písek - 1.FK Příbram 10:15