Trenér Karel Krejčí nasadil do zápasu s druholigovým soupeřem už sestavu, která se postupně začíná krystalizovat směrem k prvnímu mistrovskému jarnímu zápasu. V základní jedenáctce se objevili například Daniel Fišl, Jakub Nečas, Emmanuel Anih, Patrik Švestka či poprvé v přípravě Josef Hušbauer.

Zkušené posily hrály klíčovou roli v zápase. Už ve třinácté minutě dostal Jakub Nečas přihrávku za obranu na hranici šestnáctky a tváří v tvář prostřelil Šťovíčka. V závěru prvního dějství se naopak ukázal Josef Hušbauer, v čem je jeho silná stránka. Krásný centr z přímého kopu poslal přímo na hlavu Michala Hoška. Rovněž Pražané hrozili, nicméně jejich první pokus vyrazil Babka, podruhé trestuhodně minuli prázdnou bránu.

Ondřej Novotný v příbramském dresu.
Návrat k Litavce. Příbram posílí sparťan Novotný, končí Damašek

Parádní premiéru v příbramském dresu zažil Ondřej Novotný. Na hřiště šel po přestávce a už po šesti minutách překonal brankáře Radu, když si naskočil na centr zleva. Až po hodině hry se dočkali i hosté. Douděra dostal přihrávku na druhou vlnu a přízemní střelou prostřelil Melichara. Příbram si už ale vedení pohlídala a oplatila pražskému soupeři rok starou porážku v poměru 3:1.

Příbram – Dukla Praha 3:1 (2:0)

Branky: 13. Nečas, 44. Hošek, 51. Novotný – 64. Douděra. ŽK: 0:1.

Příbram
1. poločas: Babka – Hošek, Coňk, Fišl, Šimoník, Krameš, Švestka, Nečas, Hušbauer, Anih, Fall.
2. pol.: Melichar – Vokřínek, Jelínek, Matoušek, Antwi, Krch, Dudl, Novotný, Hašek, Andronikou, Fall.

Dukla Praha
1. poločas: Šťovíček – Vondrášek, Krejčí, Kozma, Holiš, Moulis, Barac, Lehký, Šebrle, Matějka, Mikeš.
2. poločas: Rada – Ullman, Jeřábek, Holiš, Ludvíček, Douděra, Hudec, Kozel, Hrubeš, Buchvaldek, Zeronik.