To tady dlouho nebylo. Fotbalová Příbram čelí opět problému. Na konci listopadu jí Etická komise potrestala odečtem čtyř bodů kvůli maření rozhodnutí Sboru rozhodců FAČR ve věci sporu mezi hráčem a klubem. Vedení avizovalo, že se určitě odvolá. Odvolací komise ale v jejím případě usedne až ve druhé polovině ledna. Po podzimní části jí přitom přísluší čtvrté místo se ziskem 26 bodů. V případě neúspěšného odvolání ale o čtyři přijde a spadne až na průběžnou osmou pozici.

Než se tak stane, tak je ale na obzoru další problém. Znovu by se mělo jednat o nesplacené dluhy vůči hráčům, kteří už v klubu nepůsobí. V tomto případě je stanovená lhůta na splacení do 5. ledna 2024 tj. do pátku. Jinak Příbrami hrozí zákaz přestupů a hostování nebo odebrání soutěžních bodů, případně i finanční pokuta do výše 50 tisíc korun.

Příbram už podobné vyrozumění o zahájení disciplinárního řízení obdržela v září loňského roku. Tehdy ale celou záležitost vyřešila ve stanovené lhůtě a všem potenciálním trestům se vyhnula. Deník se pokusil získat vyjádření od klubu, nicméně ten odmítl celou záležitost jakkoli komentovat.