Na úvodní domácí utkání si Příbram nemohla přát vysněnějšího soupeře. Na její půdu totiž přijíždí slezský celek z Opavy, se kterým doma neprohrává, ze čtrnácti zápasů u řeky Litavky skončilo hned jedenáct vítězstvím domácího týmu a zbylé tři pak remízou.

„Doufám, že přijde hodně lidí, kteří nás přijde hodně lidí, že nás podpoří a navážeme tam, kde jsme skončili. A že zase vyhrajeme. Zápas bude určitě samozřejmě těžký a něco jiného než na Žižkově. Máme ale dost kvalitní tým na to, abychom vše zvládli a radovali se ze tří bodů,“ řekl záložník Dominik Vott.

Příbramští musí být opatrní. Hodně si zahrávali v posledním utkání na Žižkově, kde dvakrát prohrávali a nakonec urvali výhru až v závěru. Šťastný střelec vítězné trefy Jakub Nečas ale moc dobře věděl, že podobný hazard by se znovu nemusel vyplatit. „Potřebujeme si říct, jak chceme hrát odzadu a jak vepředu a trochu na tom zapracovat. K tomu pozitivnímu výsledku přidáme i lepší hru,“ řekl hrdina nedělního duelu v centru Prahy. Utkání v Příbrami má úvodní výkop v 18 hodin.


Načítám tabulku ...