Trenér Tomáš Zápotočný se spolu s vedením přivítal před prvním tréninkem s hráči a uvítal také nové posily - Karla Žiláka (Plzeň), Václav Dudl (Sparta), Matouš Babka (Trenčín), Felix Čejka (Motorlet) a David Surmaj (Chrudim). Do přípravy se tradičně zapojí i několik mladíků z příbramské líhně.

Kádr Příbrami pro přípravu

Karel Žilák, Václav Dudl, Matouš Babka, Felix Čejka, David Surmaj, Patrik Švestka, Jaroslav Tregler, Lukáš Lisý, Pavel Hájek, Jan Vokřínek, Jakub Schindler, Adam Petrák, Václav Smrkovský, Ondřej Bleha, Martin Melichar, Daniel Fišl, Marcel Čermák, Tomáš Wágner, Tomáš Pilík, Stanislav Vávra, Dominik Vott.

Program letní přípravy

20. června: zahájení přípravy

25. června: turnaj v Benátkách nad Jizerou (od 12h zápas s Příbramí, odpoledne o umístění s někým z dvojice Liberec - Mladá Boleslav)

29. června: Pardubice - Příbram

2. července: Příbram - Vlašim

9. července: Táborsko - Příbram

16. července: Bayreuth - Příbram

23. července: Bohemians - Příbram

30. července: start F:NL

Ilustrační foto.
Rozlučka se sezonou patřila v okresu domácím týmům

Halinský: Je skvělé, být ve Slavii

Osmnáctiletý obránce Denis Halinský byl v hledáčku lovců z Edenu už delší čas. "Denise jsme sledovali dlouho, v osmnácti letech má všechno před sebou. Líbí se nám, že dokáže zahrát na více pozicích. Na stoperu, na krajích obrany, na šestce. Věříme, že je to hráč, který má schopnosti na to, aby se v budoucnosti popral o místo v prvním týmu Slavie. Od jeho působení ve Vlašimi si slibujeme, že nasaje atmosféru a styl, který se podobá tomu, kterým se profiluje slávistické áčko. Denisovi přejeme, aby se mu ve Vlašimi dařilo, aby dále rozvinul svůj talent," chválí novou posilu pro klubový web člen sportovního Slavie Přemysl Kovář.

Mládežnický reprezentant je z přesunu do Edenu nadšený. "Je to skvělé být ve Slavii. Je to pro mě velká čest! Vynaložil jsem tomu velké úsilí a jsem za to moc rád," přiznal. A těší se i na podzimní vlašimské hostování: "Mám rád nové výzvy, hráči tam jsou skvělí. Bude tam velká konkurence, na to se také těším."

Halinský je defenzivním univerzálem a může nastoupit prakticky všude. "Na hřišti se cítím nejlépe na pravém stoperu, ale určitě dokážu zahrát víc pozic. Hrál jsem i šestku, defenzivního záložníka a pravého beka, takže nemám problém střídat pozice," říká fotbalista, jehož fotbalovými vzory jsou Matthijs de Ligt a Simon Deli.

Radost fotbalistů Milína
Zázrak na poslední chvíli. Milín vybojoval postup, Petrovice sestupují